Lech Wałęsa ujawnił prawdę
MATEUSZ SLODKOWSKI/AFP/East News
Monika Majko - 9 Stycznia 2021

Lech Wałęsa przeżywa dramat, przyznał się do przykrej rzeczy. Współczujemy, jest gotowy na wszystko

Lech Wałęsa w tym roku skończy 78 lat, jednak wciąż jest w dobrej formie i nie narzeka na zdrowie. Były prezydent Polski zdecydował się jednak na szczere wyznanie w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu” i ujawnił, że jest już gotowy na śmierć.

Lech Wałęsa wciąż cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją, jednak jak wyznał niedawno w rozmowie z „Super Expressem”, już niedługo spodziewa się odejścia z tego świata. Legendarny założyciel „Solidarności” nie ukrywa, że jest już znudzony i z niecierpliwością „oczekuje na przejście”.

Lech Wałęsa ma już dość życia. Wyznał, że jest już znudzony

Lech Wałęsa we wrześniu tego roku skończy 78 lat. Mimo swojego wieku legendarny przewodniczący „Solidarności” cieszy się dobrą formą i kondycją i wciąż aktywnie uczestniczy w życiu społecznym kraju oraz pracuje ze swojego instytutu w Gdańsku.

Były prezydent by pozostać w formie m.in. jeździ na rowerze. W sieci można znaleźć również jego zdjęcia z kijkami do Nordic Walkingu. Okazuje się, że pomimo aktywnego trybu życia, polityk i działacz zaczął już podsumowywać swoje życie.

Legenda „Solidarności” udzieliła wywiadu dziennikarzom „Super Expressu”, którzy zapytali byłego prezydenta m.in. o to, jak przeżył życie. Polityk stwierdził, że był „raz na wozie, a raz pod wozem”, a lakoniczna odpowiedź polityka zaskoczyła wiele osób.

Wiemy kim jest żona Kamila Stocha. Gdy fani poznali prawdę, zaniemówili z wrażeniaWiemy kim jest żona Kamila Stocha. Gdy fani poznali prawdę, zaniemówili z wrażeniaCzytaj dalej

W rozmowie poruszono również temat śmierci oraz tego, jak Lech Wałęsa wyobraża sobie swoje pożegnanie z tym światem.Legendarny przywódca „Solidarności” nie ukrywał tego, że wszystko już dobrze przemyślał i zaplanował.

– Nie chcę, żeby mnie robaki jadły, czyli najlepiej spalić, żebym nikomu nie przeszkadzał… Skończyłem, wykonałem swoje dzieło i idę po rozliczenie – powiedział polityk.

Zaskoczenie wywołały również słowa Lecha Wałęsy o ewentualnej dacie jego śmierci. Były prezydent kraju utrzymuje, że nie zostało mu więcej, niż 5 lat życia. Co ciekawe polski noblista przyznał, że wcale nie oczekuje więcej i tyle przeżytych lat w zupełności mu wystarczy.

– Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony – wyznał w rozmowie z „Super Expressem” były prezydent.

– Już jestem spakowany, oczekuję na przejście… Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze – dodał Lech Wałęsa.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News