Wielka radość w domu Lecha Wałęsy. Będzie miał kolejnego wnuka, gdy dowiecie się, ile ich już ma, usiądziecie

Wielka radość w domu Lecha Wałęsy. Będzie miał kolejnego wnuka, gdy dowiecie się, ile ich już ma, usiądziecie Źródło: youtube/telewizja_republika/

Lech Wałęsa przeżył już naprawdę wiele dzięki swoim wnukom. Trudno się dziwić, bowiem polityk jest dziadkiem naprawdę pokaźnej gromadki. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że do rodziny dołączy kolejny członek.

Lech Wałęsa po raz kolejny zostanie z dziadkiem. Były prezydent zapewne już nie może się doczekać, gdy kolejny potomek pojawi się na świecie i z pewnością liczy na to, że jako najmłodszy, nie będzie przysparzał dziadkowi i rodzicom zbyt wielu kłopotów. Pozostałe wnuczęta polityka zdecydowanie nie oszczędzały bliskich.  

Lech Wałęsa znów zostanie dziadkiem. Gromadka robi się coraz większa 

Trzeba przyznać, że rodzina byłego prezydenta RP jest chyba najliczniejszą wśród polskich polityków. Wałęsa dorobił się bowiem aż 4 synów i 4 córek. Ci są już dorośli i zawierając relacje partnerskie, stale powiększają grono rodzinne. Wiadomo, że polityk jest już dziadkiem 12. wnucząt, a za kilka miesięcy urodzi się kolejna pociecha. 

Po raz drugi mamą zostanie najstarsza córka polityka, 40-letnia Magdalena, która ma już syna z pierwszego małżeństwa, a ostatnio oficjalnie pochwaliła się, że w jej brzuchu rośnie mały człowiek. Wielka radość zapanowała w domu Wałęsy i wszyscy rozpoczęli niecierpliwe wyczekiwania maleństwa. Przyszły dziadek liczy zapewne, że w tym przypadku trzynastka okaże się szczęśliwa i najmłodszy w rodzinie nie da wszystkim popalić - przynajmniej nie aż tak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Im więcej tym weselej? 

Choć wiele osób marzy o licznej rodzinie, twierdząc, że im więcej tym weselej, mało kto zdaje sobie sprawę, że wówczas przybywa nie tylko powodów do radości, ale i do zmartwień. Polityk zdecydowanie coś o tym wie, bowiem niektórzy potomkowie jego dzieli dali nieźle w kość swoim rodzicom i dziadkom. Wiadomo, że jeden z nich chciał zabić swoją dziewczynę, drugi został zatrzymany za narkotyki, a trzeciego z kolei aresztowano za napaść na szkockich licealistów. Trzeba przyznać, że przy takiej gromadce nie sposób nie nudzić. 

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2.  Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu