Lech Poznań
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 27 Grudnia 2018

Gwiazda Lecha Poznań w ciężkim stanie! Chcieli go zamordować

Lech Poznań jest jedną z najbardziej znanych i utytułowanych drużyn piłkarskich polskiej Ekstraklasy. Nicki Bille Nielsen, który spędził w klubie z Wielkopolski dwa lata, nie wzmocnił drużyny na tyle, na ile życzyłby sobie tego trener oraz kibice. Wszyscy są jednak wstrząśnięci informacjami na temat strzelaniny, w której wziął bierny udział.

Lech Poznań często decyduje się na transfery piłkarzy z najróżniejszych stron świata. Pochodzący z Danii Nicki Bille Nielsen miał wnieść do drużyny powiew świeżości oraz przynieść jej poważne sukcesy. Ostatecznie zawodnik pozostał w klubie jedynie od 2016 do 2018 roku, kiedy to zakończono z nim współpracę. Obecnie występuje więc w Lyngby BK.

Lech Poznań: były piłkarz drużyny został poważnie postrzelony

Sam Nielsen jest bez wątpienia postacią niezwykle kontrowersyjną. Był już oficjalnie oskarżany o pobicia, czy też uprawianie seksu oralnego w miejscu publicznym. Znaleziono przy nim także twarde narkotyki. Ostatecznie jego życie nie miało więc chyba wiele wspólnego z rutyną ciężko pracującego piłkarza. Sam zawodnik zdawał się jednak w ostatnim czasie nieco spuszczać z tonu. Boże Narodzenie zdecydował się spędzić we własnym mieszkaniu, za którego drzwiami doszło niestety go ogromnej tragedii. Nielsen zorganizował huczne przyjęcie i pojawiły się na nim osoby, które... próbowały go tego wieczora zabić. Takiego dramatu w życiu gwiazdora nie spodziewał się chyba nikt.

Nicki Bille Nielsen o krok od tragedii. Goście próbowali go zabić

23-latka oraz 30-latek, według medialnych doniesień pochodzący z Kopenhagi, chcieli zastrzelić piłkarza podczas świątecznej imprezy. Ostatecznie zawodnik został trafiony w prawe ramię, dzięki czemu udało mu się przeżyć atak. Przed nim jednak długie leczenie, a później zapewne także rehabilitacja. Jego stan nie jest najlepszy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Jak już oficjalnie wiadomo, osoby odpowiedzialne za postrzelenie Nielsena oraz jeden gość, który uciekł z miejsca zdarzenia, zostali już zatrzymani. Wszyscy aresztowani usłyszeli zarzuty dotyczące usiłowania morderstwa. Nie wiadomo, dlaczego doszło do takiego dramatu. Początkowo prokuratorka zajmująca się sprawą chciała utajnienia przebiegu całej sprawy. Stało się tak być może dlatego, że Nielsen jest osobą znaną i popularną. Tuż po zdarzeniu media nie wiedziały nawet, kto jest ofiarą postrzelenia. Ostatecznie sąd podjął jednak decyzję o odrzuceniu wniosku oskarżycielki, a opinia publiczna dowiedziała się o mrożących krew w żyłach zdarzeniach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sylwester w TVP jeszcze się nie zaczął, a już gigantyczna klapa. Ręce opadają
  2. Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
  3. Tak rząd PiS tuszuje wielką aferę. Skoordynowana akcja za plecami Polaków
  4. Wyznanie Marii: „Urodziłam w wieku 18 lat. Dziecko zniszczyło mi życie, mam do niego żal”
  5. Agnieszka nie wiedziała, że tak to się skończy. Ten prezent od teściowej złamał jej serce
ZAMIANA
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News