To już czarna seria. Kolejna tragiczna śmierć nad morzem

To już czarna seria. Kolejna tragiczna śmierć nad morzem Źródło: fot. pixabay.com

Łeba jest jednym z polskich miast, które w okresie wakacyjnym przeżywa prawdziwe oblężenie w wakacje. Teraz cała okolica jest wstrząśnięta ostatnim odkryciem na jednej z plaż, ponieważ zostało tam znalezione ciało turysty.

Łeba na co dzień jest spokojnym miejscem, jednak w czasie wakacji zamienia się w tętniące życiem miejsce, a to za sprawą turystów żądnych słońca i kąpieli w morzu. Niestety ostatnie dni pokazały nam, jak niebezpieczny potrafi być wypoczynek nad polskim morzem. Teraz do tej czarnej serii dołączył mężczyzna, który był poszukiwany od 3 tygodni.

Łeba: tragiczna śmierć nad morzem

Na jednej z wydm położonych w Słowińskim Parku Narodowym pod Łebą, znaleziono ciało 63-latka, który był poszukiwany od 3 tygodni. Mężczyzna pochodził z Danii i tamtego felernego dnia wybrał się na wycieczkę rowerową do Łeby. Jego bliscy natychmiast zgłosili zaginięcie na policji. Nie ma wątpliwości odnośnie do tożsamości znalezionej osoby, ponieważ tuż obok niego znajdował się rower. Zwłoki zostały już poddane sekcji i z jej wyników ustalono, że w śmierć mężczyzny nie były zamieszane żadne osoby trzecie. Wciąż jednak trwa śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Słupsku. Jak na razie przyczyna śmierci mężczyzny nie została podana, jego ciało uległo już znacznemu rozkładowi, co pokazuje, ile czasu musiało upłynąć od zgonu obcokrajowca. Jest to kolejna tragedia, która rozegrała się nad polskim morzem. Zdecydowanie najgłośniejszą sprawą tego typu w ostatnich dniach jest tragedia z Darłówka, gdzie śmierć poniosła aż trójka dzieci. Mimo to wczasowicze nadal nie pamiętają o zachowaniu należytej ostrożności, co prowadzi do kolejnych tragedii i śmierci następnych osób. Takie przypadki powinny nas uświadomić jak mało potrzeba, aby stała się tragedia. Niestety wielu z nas zapomina o tym, gdy tylko wejdziemy na plaże.Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczna śmierć gwiazdy. Znaleziono zmaltretowane ciało
  2. Pomóżmy odnaleźć 15-letnią Ewelinę. Szuka jej cała Polska
  3. Tragedia w Darłówku. Świadkowie wprowadzają w błąd?
źródło: se.pl Następny artykuł