Pokazała paragon za obiad w Łebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, takiej kwoty się nie spodziewali

Pokazała paragon za obiad w Łebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, takiej kwoty się nie spodziewali Źródło: kariwil Pixabay.com

Łeba to miejsce dobrze znane wszystkim Polakom i co roku wielu z nas wybiera go na cel wakacyjnego odpoczynku. Jedna z relaksujących się nad polskim wybrzeżem czytelników przesłała do redakcji Wirtualnej Polski zdjęcie swojego paragonu za obiad zjedzony w jednej z restauracji. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ widoczna kwota jest zupełnie inna niż się spodziewano.

Łeba jest jednym z popularniejszych nadmorskich kurortów i wiele rodzin od lat korzysta z bazy noclegowej oraz usługowej dostępnej na miejscu. W tym roku wakacje z racji epidemii koronawirusa będą wyglądać zupełnie inaczej, dlatego z racji wyborów bardziej lokalnych podróży spodziewać się można jeszcze większego zainteresowania tym miastem. Czy to prawda, że za dania w restauracjach trzeba obecnie płacić ogromne pieniądze?

Łeba była miejsce, gdzie wypoczywała. Pokazała paragon za obiad

Łeba już teraz oblężona jest przez turystów i chociaż wcześniej narzekano na ich brak, to pewne jest, że lokalne biznesy obecnie nie narzekają na brak zainteresowania. W mediach od jakiegoś czasu pojawią się informacje, jakoby właściciele restauracji oraz barów znacząco podnieśli ceny i chcąc zjeść posiłek na mieście trzeba być przygotowanym na wydanie małej fortuny. Do redakcji Wirtualnej Polski jedna z wypoczywających nad polskim morzem przesłała zdjęcie swojego paragonu i poddała pod wątpliwość tezę o drożyźnie nad polskim morzem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wysokie ceny nie są prawdziwe?

Chociaż jeszcze niedawno informowaliśmy, iż Główny Urząd Statystyczny przekazał swoje ustalenia co do wzrostu cen w czerwcu, to kobieta pisząca do redakcji WP kwestionuje pojawiające się w mediach opinie o wysokich cenach w restauracjach.

- Ceny nad morzem są niższe niż w roku poprzednim. Te historie o obiadach za 250 zł są przesadzone. Za dwie porcje ryby, frytki i surówki oraz zupę płaci się w Łebie od 60 do 80 zł - napisała w mailu do dziennikarzy kobieta. Na paragonie dołączonym jako potwierdzenie jej słów zobaczyć możemy, że za filet, rybę solę, zupę oraz dwie porcje frytek i surówek zapłaciła jedynie 69 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1.Ministerstwo Zdrowia właśnie podjęło decyzję. Zmienią się znacząco zasady

2. Pluskwy mogą być bardzo niebezpieczne. Jak się pozbyć pasożytów i rozpoznać ich ugryzienia?

Wydała zdecydowanie mniej niż reszta

Bałtyk zawsze słynął z drogiego wypoczynku, lecz w tym roku wydaje się, że Polacy mogą być jeszcze bardziej zdziwieni niż dotychczas. Możliwe, że czytelniczka trafiła do mniej turystycznej restauracji i to właśnie dlatego zapłaciła mniej niż reszta. Nie brakuje relacji wczasowiczów mówiących, że zapłacili oni za obiad nawet blisko 100 złotych. To jak będzie wyglądał sezon będzie można ocenić dopiero po jego zakończeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem
  3. Zrobili dziewczynce pamiątkowe zdjęcie z urodzin. Dopiero później zauważyli przerażający szczegół w tle
  4. 90-latka weszła na scenę Mam talent, ale nikt nie wiedział, co zaraz zrobi. Publiczność nie wytrzymała, wszyscy zaczęli krzyczeć
  5. Który z lodów jest prawdziwy? Odpowiedź jest trudniejsza niż się wydaje, tylko drobny szczegół zdradza prawdę
  6. Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News