Używał środka, który każdy z nas ma w swojej łazience. Nagle stało się coś strasznego, trafił do szpitala

Używał środka, który każdy z nas ma w swojej łazience. Nagle stało się coś strasznego, trafił do szpitala Źródło: unsplash.com/ Jan Kolar

Łazienka mogła być miejscem śmierci jednego z mieszkańców Łodzi. 45-letni mężczyzna, który trafił do kliniki ostrych zatruć, przyjechał na izbę przyjęć z dużym poparzeniem gardła. Jak się okazało, w trakcie czyszczenia pomieszczenia mało co nie doszło do tragedii.

Łazienka mało co nie spowodowała śmierci łodzianina. 45-letni mieszkaniec miasta czyścił pomieszczenie w swoim mieszkaniu, kiedy doszło do czegoś całkowicie nieprawdopodobnego. Gdyby nie szybka reakcja lekarzy i bardzo szybkie przewiezienie na izbę przyjęć, mężczyzna najprawdopodobniej by nie przeżył.

Łazienka była czyszczona przez mężczyznę z Łodzi. 45-latek mało co tego nie przeżył

Mężczyzna, który trafił do kliniki leczenia ostrych zatruć, uskarżał się na piekący ból gardła. Jak się okazało, w jego przełyku znalazły się bardzo niebezpieczne produkty czyszczące, które mogły doprowadzić do jego śmierci. Lekarze ze zdziwieniem wysłuchiwali wyjaśnień mężczyzny, który tłumaczył się tym, że zażycie kreta nie było spowodowane chęcią popełnienia samobójstwa.

Dorosły mężczyzna z kretem w przełyku jest widokiem bardzo rzadkim. Najczęściej na wydziały ratownicze z tym schorzeniem lądują małe dzieci, które zażywają środki pod nieobecność rodziców. Dorosły przyznał jednak, że substancja chemiczna w jego gardle znalazła się z zupełnie innej przyczyny. Co dziwne, 45-latek podał dwie wersje zdarzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwie wersje zdarzeń łodzianina

Mieszkaniec Łodzi w trakcie przyjęcia na izbę przyjęć wyznawał, że granulki z kretem w jego gardle znalazły się w trakcie czyszczenia łazienki. Mężczyzna miał wsypać substancję do rury, po czym odkręcić wodę. Gdy nachylał się do otworu, chemikalia miały przedostać się do jego twarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Druga wersja wydarzeń mówi o włożeniu granulek do rury i nieudolnej próbie przepchnięcia chemikaliów metodą zasysania. O ile nie wiadomo do końca, co się stało, o tyle incydent w łazience nadal może skończyć się dla mężczyzny tragicznie. Jego stan jest ciężki, a poparzenie gardła jest w takim stopniu, że daje małe szanse na wykurowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News