Jak się okazuje, nawet w polityce wygląd ma niebagatelne znaczenie. Przekonała się o tym młoda działaczka SLD wypromowana m.in przez Leszka Millera, na którą spadła lawina hejtu. 

Dwudziestojednoletnia Justyna Klimasara w przeszłości zasłynęła wypowiedziami na temat żołnierzy wyklętych oraz swoim nieskrywanym podziwem dla Wojciecha Jaruzelskiego. Była wtedy mocno krytykowana przez prawicę. Teraz zrobiło się o niej głośno z całkiem innego powodu.

Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale także dzieciobojców i pedofil! Mordowali także niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni – pisała w przeszłości młoda działaczka SLD.

Fani lewicowej aktywistki byli w szoku jej wizualną przemianą. Jak sama wyznała, postanowiła powiększyć sobie usta.

Co druga laska chce duże usta, nie każda robi moje są w sam raz…Ja chyba mogę być rozbawiona, nikt nie wpadł na to, ze mając lat 21 nie będę wyglądać jak 17-latka…Poza tym wole, gdy patrzy się na mnie jak na działaczkę. Wierna poglądom jestem od lat, a mam tylko 21. To takie dziś rzadko spotykane – napisała Justyna Klimasara.

Zdaniem dużej grupy internautów dziewczyna jedynie oszpeciła się chirurgicznym zabiegiem. Twierdzą, że poddała się mu jedynie dla rozgłosu.

Wigilia za cztery miesiące a już promują karpie?! – skomentował fotografię działaczki SLD jeden z internautów.

instagram/justynaklimasara

źródło: wsensie.pl

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również