Laura zginęła pomoc policja
KWP Lublin
Joanna Szwalikowska - 31 Października 2020

Zaginęła 16-letnia Laura. Wspólnie pomóżmy ją odnaleźć

16-letnia Laura zaginęła. Trwają poszukiwania nastolatki. Zrozpaczona rodzina oraz policja proszą o pilną pomoc. Wspólnie dołóżmy wszelkich starań, by ją odnaleźć.

16-letnia Laura Śliwińska zaginęła, informuje Onet. Nastolatka wyszła z domu, po czym kontakt z nią się urwał. Zrozpaczona rodzina prosi o pilną pomoc w poszukiwaniach.

16-letnia Laura zaginęła. Wspólnie dołóżmy starań, by ją odnaleźć

Trwają poszukiwania zaginionej 16-letniej Laury Śliwińskiej. Nastolatka pochodzi z miejscowości Trawniki w województwie lubelskim. Wczoraj miała wyjść z domu w godzinach wieczornych, po czym nie nawiązała już żadnego kontaktu z rodziną.

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej nastolatki oraz miejsca jej pobytu, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z policją. Zrozpaczona rodzina prosi o pilną pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiona Laura Śliwińska ma 16 lat. W piątek 30 października w godzinach wieczornych miała wyjść z domu. Niestety, od tamtej pory słuch po niej zaginął. Nikt nie ma pojęcia, co się z nią dzieje oraz gdzie przebywa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Nastolatka do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoimi najbliższymi. Zaniepokojona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Poszukiwaniami zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Zaginiona 16-latka, Laura Śliwińska, mieszka razem z rodzicami w gminie Trawniki. Ma ok. 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma również długie, rude włosy.

- Może przebywać na terenie Lublina. Każdego kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub o kontakt na numer alarmowy 112 - apelowała asp. Elwira Domaradzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, cytowana przez Onet.

O zaginięciu dziewczyny poinformował również dziennikwschodni.pl. Zaniepokojona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej. Jak wynika z informacji policji, może ona przebywać na terenie Lublina.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Nagle podjęli decyzję, od wtorku całkowity lockdown. Klamka zapadła, władze europejskiego kraju nie miały wyjścia

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

Zaginiona 16-latka wczoraj wieczorem wyszła z domu, po czym do chwili obecnej nie powróciła do domu. Nie skontaktowała się również ze swoimi bliskimi. Rodzina oraz policja proszą o pomoc w poszukiwaniach nastolatki.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu Laury Śliwińskiej powinien niezwłocznie powiadomić o tym policję pod numerem alarmowym: 112.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził
  2. Agnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotych
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  7. Kobieta ważyła 300 kg, teraz wygląda jak milion dolarów. Efekt metamorfozy i wyjątkowej diety onieśmiela wszystkich krytyków
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet, Dziennik Wschodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News