Lato 2020 prognoza
unsplash.com Dakota Roos
Klaudia Bochenek - 23 Maja 2020

Synoptycy pokazali niepokojące prognozy na lato 2020. Część Polaków będzie rozpaczać

Jakie będzie lato 2020? Każdy Polak chciałby wiedzieć, jak ma zaplanować sobie wstępnie wakacyjny wypoczynek. Niestety, synoptycy przekazali informacje o dość niepokojących prognozach. Część osób będzie mocno zawiedziona, inni bardzo na to czekali.

Lato 2020 według prognostów da niektórym popalić. Skutki mogą być opłakane, dlatego warto pomyśleć o bezpieczeństwie już teraz. Wiele osób nie przewidziałoby takiego chaosu.

Lato 2020 w Polsce. Meteorolodzy zabrali głos

Amerykańscy meteorolodzy z portalu AccuWeather, Tyler Roys i Alan Reppert, przedstawili prognozę na lato 2020 nie tylko dla Polski, ale i dla całej Europy. Wynika z niej, że wakacyjne miesiące będą niezwykle upalne. Nie tylko wysokie temperatury będą nam towarzyszyć mieszkańcy północnej części kraju mają zmagać się z bardzo groźnymi burzami. Wiadomo, że pogoda na zachodzie będzie kompletnie inna niż na wschodzie.

Katarzyna W. chorobaKatarzyna W. cierpiała na poważną chorobę? Słowa lekarza mogą rzucić nowe światło na sprawę mamy MadziCzytaj dalej

Zachód w lipcu i na początku sierpnia będzie walczyć z silnym wiatrem i niszczycielskim, sporym gradem. Pojawią się trąby powietrzne i obfite opady, które lokalnie będą przyczyniać się do podtopień. Za to sytuacja na wschodzie kraju zapowiada się zgoła inaczej - wysokie temperatury dadzą Polakom poczuć smak "prawdziwego lata", niestety wiąże się to też z ogromną suszą oraz pożarami.

Jaka będzie pogoda w pozostałej części Europy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poród nie zapomnąPodczas porodu lekarz złapał się za głowę, a pielęgniarki zaniemówiły. Widok, którego nigdy nie zapomną, mamy zdjęciaCzytaj dalej

Te prognozy zaniepokoją szczególnie rolników - zmagają się oni ze skutkami suszy, podliczyli straty, a w nadchodzące lato czeka ich jeszcze jedno uderzenie jeśli chodzi o temperatury. Mogą nie być zadowoleni z plonów: zarówno ci ze wschodu przez palące słońce, a także ci z zachodu, przez grad. Lato 2020 może być szczególnie niebezpieczne dla seniorów. Wycieńczeni temperaturą i słońcem mogą stać się ofiarami śmiertelnych udarów.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
2. Borys Szyc dostaje porażające wiadomości. Ludzie grożą mu śmiercią, wszystko po filmie TVP

Wiadomo, że północna Francja, północne Niemcy oraz Wielka Brytania również będą zmagać się z burzami. Na Półwyspie Iberyjskim po raz kolejny mogą paść rekordowo wysokie temperatury, co również wpłynie na tamtejszych rolników oraz spowoduje ryzyko pożarów. Południowa Francja, Włochy oraz Ukraina także mają zmagać się z narastającą suszą. Przyjemna pogoda będzie tylko w jednej części Europy - na Półwyspie Skandynawskim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Traktowanie polskich pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Niewyobrażalne nagranie, włos się jeży na głowie
  2. Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Byłego męża broni Doda. Wyznała jednak jego sekret
  3. Do Polski zbliża się Gudrun. Trzeba być gotowym, w weekend ogromne zmiany
  4. Mała dziewczynka nagle zaczęła krzyczeć. Reakcja leżącego obok husky'ego zwala z nóg, wszystko się nagrało
  5. Kot urodził się z dwoma pyszczkami. Porażający widok
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Domowe triki w sprzątaniuGenialne triki, dzięki którym sprzątanie staje się przyjemnością. Nigdy już nie będziesz robić inaczejCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News