Zaczaili się w lesie, myśleli, że są sami. Pomylili się, nagranie jest zatrważające

Zaczaili się w lesie, myśleli, że są sami. Pomylili się, nagranie jest zatrważające Źródło: Pixabay 44833

Odwiedzając las podczas spaceru czy przejażdżki, oczekujemy pięknych, niezmąconych niczym widoków. Niestety wiele osób wciąż nie szanuje takich miejsc i urządza sobie różnego rodzaju składowiska. Tak tez było w tym przypadku, sprawcy zostali jednak przyłapani.

Wybierając się na spacer, często wybieramy miejsca takie jak las. Panująca tam cisza, spokój i piękne widoki to świetna perspektywa na spędzenie wolnego czasu. Niestety często zostaje ona zmącona poprzez osoby, które nie szanują lasu i pozostawiają tam po sobie niemiłe niespodzianki. Tak też niestety stało się w tym przypadku.

Porażające nagranie z lasu, niewiarygodne

Bieszczady to wyjątkowy region, który jest bardzo często i chętnie odwiedzany przez turystów. Wycieczki górskie po lasach, to gratka dla niejednego fana takich wypraw. W okolicznościach pięknej przyrody można odetchnąć i zrzucić z siebie stres codziennego życia. Niestety nie wszyscy szanują takie miejsca. 

Wizyta turystów z okolic Leżajska z pewnością nie będzie miło wspominana przez Nadleśnictwo Baligród. Została ona udokumentowana przez jednego z turystów na szlaku, a zdjęcia opublikowane na stronie Nadleśnictwa z apelem do turystów, którym dano czas na pozbycie się zostawionych po sobie śmieci. Opublikowane zdjęcia wzbudzają oburzenie i niedowierzanie, jak w ogóle można się zachować w taki sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Państwa z okolic Leżajska zapraszamy po swoje śmieci...do odebrania u leśniczego w Bukowcu nr 20. Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu , dziko pobiwakowało a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło...czekam cierpliwie do wtorku...potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta...poznamy się mam nadzieję !!!!
Zdjęcia: turyści pozytywni...dziękuję im za właściwą postawę. Kazimierz Nóżka - napisano na profilu Nadleśnictwa Baligród na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
2. Szumowski krytykuje osoby podważające istnienie epidemii. "Radzę zastanowić się, nad swoim zdrowiem psychicznym"
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

Nagranie, które zostało opublikowane jest oburzające. Turyści przyjechali odpocząć w góry i zamiast posprzątać wszystko po sobie, pozostawili beztrosko górę śmieci w miejscu, w którym biwakowali. Nadleśnictwo dało turystom czas do wtorku na pozbycie się swoich niechlubnych pamiątek. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, pochodzące z nagrania, które opublikowano na profilu Nadleśnictwa Baligród, autorem zdjęć jest turysta - Kazimierz Nóżka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ginekolog ujawnił prawdę. Powiedział, co myśli o Polkach „Powstrzymuję wymioty”
  2. Gwiazdor disco polo przesadził? Wszystko na żywo pokazała TVP, ręce opadają
  3. Potężny wybuch wstrząsnął polską miejscowością. Wśród rannych dziecko, okoliczne zabudowania zniszczone
  4. Niestety, mamy potwierdzenie. Kolejne regiony w Polsce objęte pomarańczową strefą
  5. Podchwytliwe pytanie w Milionerach. Uczestnik długo nie mógł się zdecydować

Źródło: Wirtualna Polska, Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News