Larę znamy wszyscy. Teraz Gessler pochwaliła się swoim synem

Larę znamy wszyscy. Teraz Gessler pochwaliła się swoim synem

Magda Gessler ma trójkę dzieci. Znana jest wszystkim jej córka, Lara, która zdobyła popularność medialną właśnie dzięki mamie. Poza tym znana polska restauratorka ma dwóch synów: młodszego Mikołaja i najstarszego potomka: Tadeusza. Ostatnio to właśnie Tadka pokazała fanom na Instagramie!

Tadeusz Muller nie chce być kojarzony z nazwiskiem Gessler, przede wszystkim dlatego, że chce prowadzić własną działalność, która nie będzie kojarzona z poczynaniami jego matki. Mimo wszystko ma do mamy dużo szacunku i miłości, co zaprezentował poprzez swój autorski prezent na Dzień Matki.

Syn Magdy Gessler przyniósł jej bukiet polnych kwiatów

Restauratorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie mężczyzny w zielonych okularach z własnoręcznie zrobionym bukietem kwiatów polnych. Gdyby nie opis dodany pod fotografią, niewiele osób zorientowałoby się, że jest to syn gwiazdy! Nie pokazywał się on dotychczas w mediach, a już na pewno nie w obecności swojej mamy. Tadeusz jest absolwentem Uniwersytetu SWPS. Ukończył kierunek psychologia kliniczna. Udało mu się otworzyć kilkanaście restauracji, w tym w 2006 roku - pierwszą hiszpańską restaurację w Warszawie, o nazwie "Tapas Bar". Poza tym Tadeusz uważany jest za bardzo kreatywnego biznesmena oraz biegle mówi w języku niemieckim. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowite wyznanie mamy Tomasza Komendy. Nie mogła powstrzymać łez
  2. Michał Bajor przeżywa dramat. Koszmar będzie trwał już do końca
  3. PiS jej tego nie wybaczy. Mocne słowa Kayah podczas koncertu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News