Jak ona się ubrała?! Wszyscy patrzyli tylko na córkę Magdy Gessler

Jak ona się ubrała?! Wszyscy patrzyli tylko na córkę Magdy Gessler

Lara Gessler cieszyć się może coraz większą popularnością. Choć przez lata żyła w cieniu uwielbianej przez Polaków matki, ostatnio sama coraz częściej pokazuje się przed kamerami i zaskakuje rozrastające się grono fanów. Teraz wszyscy patrzyli na córkę Magdy Gessler przez jej strój. To, jak się ubrała, wywołało prawdziwy szok. 

Lara Gessler poszła w ślady słynnej matki i również jest restauratorką, choć z pewnością nie tak słynną, jak sama Magda Gessler, której udało się wybić dzięki programowi "Kuchenne rewolucje". Przez wiele lat nic o niej nie było wiadomo i żyła w cieniu, w ostatnim czasie jednak coraz częściej pojawia się przed kamerami, a media nie przestają się o niej rozpisywać. Powszechnie wiadomo, że Lara Gessler ma równie szalony charakter, jak Magda i także nie stroni od kontrowersji. Bezustannie zaskakuje swoje wciąż powiększające się grono fanów, a jej ostatni wyczyn zapamiętamy na długo. To, co na siebie ubrała, sprawiło, że wszyscy patrzyli tylko na nią.

Lara Gessler wychodzi z cienia sławnej matki

Wyraźnie widać, że Lara Gessler ma już dość siedzenia w cieniu i chce pokazać się światu, podobnie jak jej matka. Od niedawna bywa na wielu imprezach gwiazd, pozuje na ściankach oraz udziela wywiadów przed kamerami. Choć głośno twierdzi, że sława Magdy Gessler jej nie przeszkadza, widać po jej decyzjach, że sama chciałaby również cieszyć się tak wielką sympatią Polaków. Kontrowersje i skandale to sposób na szybkie pozyskanie zainteresowania mediów, co Lara Gessler postanowiła wykorzystać. Często udostępnia na swoim Instagramie odważne zdjęcia, o których potem rozpisują się liczne portale, a teraz zdecydowała się na bardzo odważny krok na oficjalnej gali Fine Dinning Week.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczy wszystkich zwrócone były tylko na nią

Lara Gessler nigdy nie ukrywała, że jest dumna ze swojej zgrabnej figury i na każdym kroku stara się podkreślać swoje wdzięki. Tak też stało się na niedawnej gali, na którą kobieta ubrała się w czarną, krótką, choć elegancką sukienkę. Uwagę mediów i osób obecnych na wydarzeniu przykuł jednak wyjątkowo głęboki dekolt oraz wyeksponowane nogi. Pojawiły się liczne głosy zachwytu nad figurą gwiazdy, część osób jednak wyraźnie podkreślała, że strój nie jest odpowiedni do okoliczności. Pojawiły się oskarżenia, że głęboki dekolt i długość sukienki to kolejna próba dobycia zainteresowania oraz zdesperowane działanie skierowane ku męskiej części jej fanów. lara gessler pikio.pl Screen/Plejada.pl lara gessler pikio.pl Screen/Plejada.pl ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. Media to przemilczały! Prezes TVP wylądował w szpitalu
  4. Porwali i zgwałcili 12-latka. Setki osób przyglądały się publicznej egzekucji
  5. Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Plejada Następny artykuł