Sensacyjne kulisy rozwodu Lary Gessler! Będzie się działo
Bartłomiej Chudy - 13 Stycznia 2019

Sensacyjne kulisy rozwodu Lary Gessler! Będzie się działo

Lara Gessler nie schodzi z nagłówków mediów. Mówi się o niej w dwóch sprawach: zdjęcia wrzuconego do sieci, na którym pozuje nago oraz rozstania z mężem, Pawłem Ruczem. Dziś uwaga podglądaczy życia gwiazd skupia się na drugiej ze spraw. Na jaw wyszły sensacyjne kulisy rozwodu pary. Możecie być pewni, że będzie się działo!

Lara Gessler zaledwie dwa lata temu poślubiła swojego wybranka, a już dziś media powielają informacje o rozstaniu pary. Sprawa wygląda poważnie - partner Lary wyprowadził się od kobiety w ostatnim czasie. Jego ogłoszenie o poszukiwaniu kawalerki w Warszawie jedynie to potwierdza.

Lara Gessler i kulisy rozstania. Tabloidy: rozwód ma zakończyć się na jednej rozprawie

Ostatnie artykuł "Super Expressu" wskazuje oficjalne przyczyny rozstania pary. Wieść krąży też po portalach plotkarskich. - Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – cytujemy anonimowego rozmówcę "Super Expressu", znajomego pary. Nie da się też ukryć, że przez ostatnie dwa lata dość istotnie zmieniło się życie Lary Gessler. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki, Magdy Gessler, coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Wzięła udział w podróżniczym show Ameryka Express, co ponoć nie spotkało się z przychylnym zdaniem męża. Dzisiejszy Pudelek donosi zaś, że problemem w związku Lary były też inne względy. - Stopniowo zaczęły narastać między nimi żale o to, że utrzymanie domu jest na głowie Lary, a mąż nawet jej w tym nie wspiera - informuje portal. obserwatorzy Lary Gessler komentują rozstanie na jej profilu na Instagramie. Są słowa wsparcia i życzenia rozwoju kariery, ale i głosy potępienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
- Dziewczyna uwierzyła chyba, ze jest drugą Marilyn Monroe i przez to wszystko nawet postanowiła swoje prywatne życie przewrócić "do góry nogami" odchodząc od (prawie) "świeżo" poślubionego, spokojnego męża - pisze jedna z internautek. Dzisiejszy Pudelek donosi zaś, że ustalane są warunki rozstania. Informator "SE" wspomniał, że para nie miała intercyzy majątkowej, co oznacza, że ewentualny podział majątku może przysporzyć nie lada problemów. Głos ze środowiska Gesslerów przekonuje jednak, że wszystko ma zakończyć się na jednej rozprawie sądowej. Czas pokaże...ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się stało z Ewą Farną? Gwiazda niknie w oczach!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z niedowierzania!
  3. Subtelny policzek wymierzony w Kaczyńskiego? Kontrowersje po wpisie Magdy Gessler
  4. Magda Gessler przewidziała rozstanie córki. Wiedziała więcej, niż ona
Magda Gessler i Waldemar KozerawskiMagda Gessler i tajemnice jej rodziny. Jej brat to znany polityk, a ojciec? Nie uwierzycie!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News