Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. "Jestem w szoku"

Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. "Jestem w szoku" Źródło: screen youtube.com/JatrzabPost

Lara Gessler w ostatnim czasie znacznie częściej zaczęła się pojawiać w mediach. Początkowo za sprawą swojego udziału w programie "Ameryka Express". Teraz celebrytka po raz pierwszy zabrała głos w sprawie swojego głośnego rozwodu.

Lara Gessler już od wielu lat współpracuje ze swoją mamą i w świecie gastronomii odniosła naprawdę gigantyczny sukces. Jednak zazwyczaj stroniła od świata show-biznesu i świateł fleszy. Jej udział w show TVN pod tytułem "Ameryka Express" zmienił jednak ten stan rzeczy. Od tego momentu znacznie częściej zaczęła się pojawiać w mediach, a teraz jej rozwód stał się głównym tematem wielu artykułów. Co więcej, celebrytka nareszcie zabrała w tej sprawie głos.

Lara Gessler o swoim rozwodzie

Prywatność w dzisiejszym świecie show-biznesu jest towarem prawdziwie deficytowym. Wiele gwiazd jest wręcz śledzonych przez paparazzi, którzy tylko czekają, aby zrobić drogocenne zdjęcie. Również liczne wywiady, w których poruszane są bardzo prywatne i delikatne tematy sprawiają, że fani wiedzą o życiu swoich idoli niemalże wszystko. Co więcej, rozwój mediów społecznościowych również się do tego przyczynił. Ciężko już teraz znaleźć gwiazdę lub celebrytę bez konta na Instagramie czy Facebooku. Jednak
Lara Gessler oraz kilka innych osób z naszego podwórka bardzo dba o swoją prywatność. Celebrytka sama podkreśliła, że nigdy nie wystąpiła na żadnej okładce ze swoimi partnerami. Co tylko pokazuje, jak wielki ma szacunek dla swojej sfery prywatności i życia uczuciowego. W jednym z ostatnich wywiadów skomentowała również fakt, że media w tak dużym stopniu zainteresowały się jej rozwodem. - Jestem w szoku, że w ogóle kogoś to interesuje. No jestem w szoku, bo co do tego, nigdy o to nie zabiegałam - mówiła restauratorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Córka Magdy Gessler uważa, że to właśnie fakt, iż tak mało informacji o swoim życiu prywatnym wypuszcza do mediów, sprawia, że media tak bardzo się nim interesują. Nie ulega również wątpliwości, że dokładnie mogła zobaczyć, jak wygląda życie w show-biznesie na przykładzie swojej mamy, która stała się jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dzięki temu Lara mogła wystrzec się wielu niekomfortowych sytuacji, ponieważ na własne oczy widziała, jak Magda Gessler buduje swoją karierę oraz medialny charakter.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News