Lara Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny! Nagranie krąży po sieci

Lara Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny! Nagranie krąży po sieci

Lara Gessler niedługo cieszyła się swoim życiem małżeńskim. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że para postanowiła wziąć rozwód. Teraz po Internecie krąży nagranie, na którym córka gwiazdy TVN bawi się w objęciach tajemniczego mężczyzny.

Lara Gessler przez długi czas unikała blasku fleszy i udzielania się w show-biznesie. Wiele osób namawiało ją do zmiany tego postanowienia, co w końcu przyniosło rezultaty. Celebrytka wzięła nawet udział w programie "Ameryka Express". Pojawiła się także informacja, że jej były mąż nie potrafił się dostosować do medialnego życia, co było przyczyną ich rozstania. Teraz już wiemy, że Larze Gessler bardzo szybko udało się znaleźć kolejnego partnera.

Lara Gessler w objęciach nowego partnera? Tajemniczy mężczyzna z nagrania

Krótkie stażem małżeństwa nie są niczym nowym zarówno w światowym, jak i polskim show-biznesie. Prawda o nowym partnerze Lary wyszła na jaw w dosyć nietypowy sposób. W Internecie krąży nagranie, na którym widać wyraźnie rozbawioną kobietę w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zazwyczaj w takich sytuacjach para prezentuje się razem na ściance albo wszystko ujawnia podczas wywiadu. Innym znanym sposobem, aby obwieścić światu swoje szczęście, są media społecznościowe. Idealnie sprawdzają się w tym wypadku wspólne zdjęcia z wakacji. Jednak tym razem mówimy o nagraniu, które już teraz podbija cały Internet. Jego autorem jest mąż Natalii Siwiec, czyli Mariusz Raduszewski. Małżonkowie byli gośćmi na góralskiej imprezie znanego z radia ESKA Jankesa, na której świetnie bawiła się również Lara Gessler.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Raduszewski wszystko uwiecznił na swoim instastory i widać, że córka znanej restauratorki doskonale odnajduje się w towarzystwie nowego wybranka serca. - Lara i jej kolega nie odstępowali się na krok przez całą noc... Tańczyli, obściskiwali się i całowali. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują - zdradza mediom jeden z uczestników imprezy. Czyżby Larze Gessler udało się znaleźć nowego partnera? Niestety internauci w dużej mierze nie wróżą temu związkowi świetlanej przyszłości. Po zamieszczonych filmikach widać, że oboje są w sobie zakochani po uszy. Niektórzy jednak w komentarzach zwracają uwagę, że celebrytka za wcześnie zdecydowała się na nową relację. Czy mają rację? screen instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Meghan Markle udaje swoją ciążę? Intrygująca teoria mediów
  2. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  3. Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły z życia! Opowiedziała o swojej miłości
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News