Córka Gessler znów w centrum uwagi! Jeszcze się nie rozwiodła, a już się pocieszyła?!

Córka Gessler znów w centrum uwagi! Jeszcze się nie rozwiodła, a już się pocieszyła?! Źródło: youtube.com

W showbiznesie głośno jest o całej rodzinie Gesslerów. W ostatnim czasie szczególnie mocno mówi się o córce Magdy Gessler, która rozstała się ze swoim mężem, ale jeszcze nie doszło do rozwodu. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że celebrytka znalazła pocieszenie w objęciach innego.

Lara Gessler zrobiła wokół siebie dużo zamieszania, gdy media doniosły o jej, choć jeszcze oficjalnie niepotwierdzonym, rozstaniu z Pawłem Ruczem. Później zszokowała wszystkich zamieszczeniem w sieci swojego prawie nagiego zdjęcia. Teraz córka słynnej restauratorki kolejny raz znalazła się na świeczniku. Choć para była ze sobą ponad półtora roku i wszyscy zgodnie przyznawali, że wyjątkowo dobrze do siebie pasują, to coś poszło nie tak. Szerzej całą sytuację postanowił wytłumaczyć znajomy pary w wywiadzie dla fakt.pl:

- Paweł nie pasował do świata Lary - pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. (...) Woda sodowa uderzyła jej do głowy! - ze złością oznajmił.

Kim jest tajemniczy nowy partner?

O nowej osobie w życiu Lary, która miałaby zastąpić Pawła Rucza, obecnego małżonka, donosi Plotek.pl:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – To osoba z warszawskiego świata prawniczego, powiązana z Joanną Jabłczyńską - możemy przeczytać na Plotek.pl. Całej sprawy nie skomentowała jeszcze Lara Gessler. Również nikt z jej środowiska nie chce zabrać głosu. Musimy więc poczekać na oficjalne informacje.

Lara Gessler w małżeństwie nie czuła się szczęśliwa

Gwiazda zaczęła być bardziej popularna dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express", gdzie mogła zaprezentować się przed większą publicznością stacji TVN. Według fakt.pl jej popularność w znaczącym stopniu przyczyniła się do zmiany zachowania względem niej jej męża. Według znajomych Lary Paweł nie był zadowolony z rosnącej popularności swojej żony i momentami z tego powodu stawał się wyjątkowo nieznośny, co przez jakiś czas powodowało między nimi kłótnie. Nieporozumienia, a także odmienna perspektywa na wymarzoną przyszłość ostatecznie doprowadziły do rozstania. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Ewa Minge? Jeszcze nie widzieliście TAKICH sum pieniędzy
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Maryla Rodowicz pilnie szuka sponsora! Aż ciężko w to uwierzyć
  4. Wiemy, kim jest nowy chłopak Edyty Górniak. Duże zaskoczenie
  5. Rozrywające serce przemówienie Michała Szpaka. Każdy powinien go wysłuchać
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News