Lara Gessler nago! Córka gwiazdy TVN szokuje w sieci

Lara Gessler nago! Córka gwiazdy TVN szokuje w sieci Źródło: yt/JastrzabPost

Lara Gessler nago prezentuje się świetnie. Jej odważne zdjęcia krążą po Internecie i okazuje się, że córka Magdy Gessler coraz częściej pojawia się w tabloidach. Kobieta wie, jak eksponować swoje ciało.

Lara Gessler nago postanowiła wystąpić na jednym ze swoich zdjęć. Udostępniła je w mediach społecznościowych i tym samym stanęła w centrum medialnej burzy. Okazuje się, że piękna córka Magdy Gessler postanowiła nieco odmienić swój wizerunek. Co na to mama?

Lara Gessler nago w mediach społecznościowych. Czy Magda Gessler skomentowała publikację córki?

Córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce postanowiła opublikować odważne zdjęcie. Całkowicie naga pojawiła się na jednym ze zdjęć, którym podzieliła się z fanami i natychmiast wywołała skandal. Do komentujących dołączyła sama Magda Gessler.

- Życie jest pięknem - podpisała swoje zdjęcie Lara. W komentarzach fani napisali, co myślą o najodważniejszej publikacji 2018 roku. - Tyłek tyłkiem....wiadomo piękny! ...Ale ta dziara! - czytamy w komentarzu pod zdjęciem. - Bardzo szanuję za odwagę! Jesteś piękną kobietą! Ludzkie ciało jest sztuką - czytamy dalej. - Jej ciało, jej pupa. Poza tym to zdjęcie - czyli sztuka. Nie podoba Wam się to nie patrzcie - pojawia się komentarz w odpowiedzi do krytyków. - Fajna figura. Nie widzę w tym zdjęciu nic zdrożnego. Łokieć też niczego sobie - komplementuje internauta. - Jesteś piękna. Masz doskonałe ciało, a twoje podejście do niego jest niezwykłe. Twoje ciało - twoja sprawa. Zdjęcie super - pisze dalej użytkowniczka Instagrama.

Internauci w zachwycie, ale nie wszyscy

Wśród komentujących pojawiły się również głosy, które świadczą o tym, że publikacja Lary nie powinna być dostępna dla wszystkich. - Mogą to oglądać dzieci. A jednak to jest nagie zdjęcie. Wstyd - pojawia się w jednym z komentarzy. - Jak się nie ma, co pokazać, to pokazuje się tyłek - pojawia się dalej. - A to już jest przesada. Nie można było inaczej? Fotki z wakacji spoko, ale to już jest przegięcie - pojawia się dalej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszystko na sprzedaż. A jednak zasady są po to, żeby je łamać - pisze jeden z internautów.

Magda Gessler komentuje

W dyskusję zaangażowała się sama Magda Gessler. Restauratorka, która również korzysta chętnie z mediów społecznościowych, napisała z przekąsem. - Mama widzi i podziwia - odniosła się do komentarzy gwiazda TVN. Swoimi zdjęciami Lara Gessler nago wywołała ogromne poruszenie w mediach. Mimo wszystko, męska część jej audytorium czeka na dalsze publikacje. Lara Gessler nago Instagram/Lara Gessler ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy TVN
  3. Dziennikarz TVN ujawnia przerażające informacje. Cała Polska zaniemówiła
  4. Tysiące ludzi chciało rozszarpać gwiazdora TVN! Stanął z nimi oko w oko
  5. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  6. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News