Ostateczny cios dla Lary Gessler. Mąż rozpoczął poszukiwania

Ostateczny cios dla Lary Gessler. Mąż rozpoczął poszukiwania

Lara Gessler nie jest już ze swoim mężem, Pawłem Ruczem. O rozstaniu pary napisał niedawno "Fakt". Taki rozwój wydarzeń potwierdza też ostatnia aktywność mężczyzny. To definitywny koniec ich 1,5-letniego małżeństwa?

Lara Gessler i wątek jej rozstania z mężem od niedawna obiega świat show-biznesu. O rozejściu się dróg córki słynnej restauratorki Magdy Gessler i Rucza jako pierwszy napisał dziennik "Fakt".

Lara Gessler rozstała się z mężem. Teraz mężczyzna szuka mieszkania

Zdaniem tabloidu, bazującego na anonimowych informatorach z otoczenia pary, mężczyzna wyprowadził się od Lary już w połowie listopada. Powodem rozejścia się pary miała być różne wizje związku i życia. - W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać. Paweł wyprowadził się i pomieszkuje teraz u znajomych. Święta i sylwestra małżonkowie spędzili osobno, a Lara obecnie wypoczywa z matką we Włoszech - czytamy. Zaznaczmy, że to właśnie w słonecznej Italii powstało kontrowersyjne zdjęcie z nagą, widoczną od tyłu Gessler. Dziś tabloidy informują, że rozejście pary to coś więcej niż chwilowy kryzys. Mąż Gessler ma szukać kawalerki w Warszawie - jak pisze portal Jastrząb Post wstawił nawet ogłoszenie na Facebooku. - Jak napisał, szuka czegoś za 1500 złotych, najlepiej od lutego. Gdy jeden z Internautów spytał, czy szuka w swoim imieniu czy dla kogoś innego, odparł: "Dla siebie" - czytamy w relacji Jastrząb Post. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Taki rozwój wydarzeń potwierdza, że doniesienia mediów o rozpadzie małżeństwa Lary Gessler są prawdziwe. Para scementowała związek w 2017 roku. Zdaniem mediów i naocznych obserwatorów rozpadł się przez różne wizje związku. Córka Magdy Gessler coraz śmielej zaczęła poczynać sobie w świetle kamer. Jej mąż widział ich relację z dala od fleszy i mediów. - Paweł wyprowadził się i pomieszkuje teraz u znajomych. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w „Ameryce Express” Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! – wyjawiał niedawno "Fakt". Co ciekawe mąż Gessler nie odciął się zupełnie od Lary Gessler. Na jego profilu wciąż możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodzina Magdy Gessler legła w gruzach. Gigantyczny dramat, wszystko stracone
  2. Lara Gessler nago! Córka gwiazdy TVN szokuje w sieci
  3. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News