Media długo milczały o córce Gessler. "Paskudna z charakteru, warszawska mentalność"

Media długo milczały o córce Gessler. "Paskudna z charakteru, warszawska mentalność" Źródło: Instagram/lara_gessler

Lara Gessler jeszcze niedawno była nieśmiałą dziewczyną, takie przynajmniej sprawiała wrażenie. Media w końcu udowodniły, jaka córka słynnej restauratorki jest naprawdę. Internauci są zdruzgotani i w mocnych słowach mówią, co myślą o kobiecie.

Lara Gessler nie tak dawno temu nie miała śmiałości, by swobodnie pozować na ściankach, teraz jednak czuje się w show biznesie jak ryba w wodzie. Nawet obecność paparazzi nie zraziła młodej dziewczyny, która okazała się mniej sympatyczna, niż się wydawało.

Lara Gessler znów pojawiła się w mediach. Ujawniła całą prawdę o swojej osobowości

Media od dawna milczały na temat córki Magdy Gessler. Nie pojawiały się żadne doniesienia o życiu prywatnym ani zawodowym dziewczyny. W końcu jednak paparazzi przyłapał ją w niecodziennej sytuacji.

W sieci można znaleźć zdjęcia, na których Lara Gessler i jej nowy partner zanoszą reklamówki pełne różnych rzeczy do mieszkania. Prawdopodobnie fotograf przyłapał parę podczas wprowadzania się do mieszkania mężczyzny. Cukierniczka wygląda na nich na bardzo zadowoloną.

Wydarzenie nie byłoby tak interesujące, gdyby nie fakt, że niedawno kobieta rozwiodła się ze swoim mężem zaledwie rok po ślubie. Szybko zaczęła nowy związek z nowym partnerem i jak się okazało, po dwóch miesiącach znajomości postanowiła z nim zamieszkać.

Fani są oburzeni zachowaniem Lary. Tego się po niej nie spodziewali

Lara Gessler zachowywała się tak, jakby obecność paparazzi nie robiła na niej żadnego wrażenia. Zdecydowanie czuje się o wiele lepiej jako osoba powszechnie znana niż kilka miesięcy wcześniej, jeszcze jako córka słynnej restauratorski. Nie to jednak zabolało fanów dziewczyny najbardziej.

To, co zaszokowało ich zdecydowanie w największym stopniu, dotyczy związków kobiety. Internauci są oburzeni, że tak szybko zapomniała o mężu i znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Według nich zdecydowanie za szybko podjęła decyzję o wspólnym mieszkaniu z nowym partnerem.

- Miałam ją za fajną dziewczynę, brzydką, ale fajną i taką swojską. Okazało się, że warszawska mentalność wzięła górę - pisze internautka.

- Tak samo paskudna z wyglądu, jak z charakteru - dodaje kolejna.

- Ciekawe, jak się jej mąż teraz czuje... - zastanawia się inna.

- Przykre dla obecnego jeszcze męża - ocenia następna.

- Trochę za szybko, bez przesady - dodaje internauta.
 
Lara Gessler faktycznie bardzo szybko zdecydowała się na nowy związek. Jak widać, nie wszystkim osobom się to podoba. Według wielu osób córka słynnej restauratorki pokazała, że ma bardzo zły charakter, który raczej nie zapewni jej wielu wiernych fanów. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News