Kompletnie bez żadnych ubrań. Córka Magdy Gessler przemyciła zdjęcie, które zobaczyły tysiące internautów

Kompletnie bez żadnych ubrań. Córka Magdy Gessler przemyciła zdjęcie, które zobaczyły tysiące internautów Źródło: Facebook Lara Gessler

Lara Gessler zszokowała swoich fanów odważną publikacją. Córka Magdy Gessler postanowiła podzielić się kontrowersyjnym zdjęciem, które zobaczyło tysiące internautów. Nie ma na nim kompletnie żadnych ubrań. Wiele osób jest zszokowanych, komentujący uważają, że przekroczyła granice dobrego smaku. Uważacie, że tym razem celebrytka przesadziła?

Lara Gessler jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na jej profilach regularnie pojawiają się zdjęcia dokumentujące codzienność celebrytki. Córka Magdy Gessler, podobnie jak sławna matka, nie boi się kontrowersji i robi to, co uważa za stosowne. Ostatnio ciężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia, które wówczas powstały, podzieliły internautów. Jedni byli zachwyceni, inni uznali, że kobieta przesadziła. Okazuje się, że 31-latka nie zamierza poprzestać na tamtej sesji. Teraz podzieliła się kolejnym nagim zdjęciem. Podoba wam się taki brak zahamowań?

Lara Gessler ponownie zszokowała internautów

Lara Gessler i Piotr Szeląg niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiadomo już, że Magda Gessler doczeka się wnuczki. Młodzi rodzice, mimo początkowej ostrożności, od kwietnia regularnie informują fanów o przebiegu ciąży. Priorytetem dla zakochanych był do niedawna relaks z dala od miasta. W wiejskiej posiadłości przyszła mama mogła odpoczywać z dala od ciekawskich oczu. Bezpieczniejsze było także jej zdrowie. Ostatnio zdecydowali się jednak poświęcić swój czas na zdecydowane działania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lara Gessler i jej partner, Piotr Szeląg, zdecydowali, że narodziny córki będą idealnym momentem na zmianę lokum na nieco większe. W ostatni czwartek plan ten udało się zrealizować. Para zamieszkała w nowym mieszkaniu, o czym poinformowali się swoich Instagramach. Zakochani nie poprzestali jednak na zdjęciach kartonów i relacjach z rozpakowywania dobytku. Lara Gessler stwierdziła, że jej obserwujący nie mogą przegapić ich pierwszego poranka w nowym domu. Celebrytka postawiła na dużą szczerość wobec internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości

2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend

3. Ponad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżył

Zdjęcie, które córka Magdy Gessler zrobiła swojemu partnerowi, jest szokujące. Piotr Szeląg siedzi na niej przy kuchennym stole i spożywa śniadanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna jest kompletnie nagi. Mężczyzna podzielił się refleksją na temat swojego eklektycznego nastroju. Lara Gessler jest zachwycona zrobioną przez siebie fotografią. W komentarzu publicznie wyznała Piotrowi Szelągowi miłość. Inni internauci są podzieleni, niektórzy uważają, że tym razem przyszli rodzice przesadzili. Spodziewaliście się takiego zdjęcia na profilu prawnika? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Interweniowali w FIFA w sprawie Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu: powiedziałem, że jestem zaskoczony
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta
  8. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Prawda o jej relacji ze znanym tatą porusza
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: Pudelek/Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News