Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo. Aż trudno uwierzyć, co zapamiętała: "bułki z kefirem, fajki i piwko po pracy"

Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo. Aż trudno uwierzyć, co zapamiętała: "bułki z kefirem, fajki i piwko po pracy" Źródło: YouTube - Lara Gessler

Lara Gessler postanowiła opowiedzieć w jednym z wywiadów o swoich doświadczeniach z dzieciństwa. Jej wypowiedź zaskoczyła wielu czytelników. Okazało się bowiem, że córka wielkiej gwiazdy ma bardzo ciekawe wspomnienia związane z tym, co się wówczas działo w jej życiu.

Lara Gessler opowiedziała w jednym z wywiadów o tym, co działo się w jej dzieciństwie. Oczywistym jest, że już w dawnych latach córka znanej restauratorki nie miała prawa narzekać dosłownie na nic. Magdzie Gessler i jej rodzinie nie brakowało niczego, co do dziś pamięta jej córka. Dorosła dziś Lara postanowiła wyznać swoje wspomnienia w jednym z wywiadów.

Jak sama przyznaje, Lara Gessler bardzo nie chciała, by odbierano ją jako osobę z innego świata, podczas gdy inni mieli zupełnie inne problemy. Ona nie mogła mówić o najmniejszych zmartwieniach, natomiast jej rówieśnicy mieli ich czasami wyjątkowo dużo. Celebrytka opisała swoją przeszłość w jednej z rozmów.

Lara Gessler opowiada o swoim dzieciństwie

- Byłam córką właścicieli restauracji. To była pozycja w latach 90. bardzo wyjątkowa. Oni naprawdę żyli jak polscy Carringtonowie z "Dynastii". Myślę, że moja mama nawet teraz nie będzie żyła na takim poziomie, jak wtedy - mówi Lara Gessler, wspominając, że w końcówce ubiegłego stulecia jej rodzina cieszyła się równie wysoką, a może nawet wyższą renomą, niż obecnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo dobrej sytuacji materialnej córka Magdy Gessler postanowiła nie epatować pieniędzmi i żyć tak, jak jej biedniejsi rówieśnicy. Jako 13-nastolatka podjęła się pracy, by móc kontaktować się z innymi nastolatkami. 

- Nie chciałam, żeby ludzie mnie traktowali jako córkę szefa, miałam głęboką potrzebę przynależenia, więc robiłam wszystko, żeby być członkiem zespołu. Pracując jako 13-latka w "Zielniku" zdawałam sobie sprawę z tego, że to studenci, którzy za te napiwki codziennie sobie kupują bułki z kefirem, fajki i piwko po pracy, a ja wracam do domu, w którym mam pełną lodówkę. Raz wykonali taki piękny gest, jednego dnia oddali mi wszystkie napiwki, bo wiedzieli, że nie chcę ich brać. Oczywiście było bardzo to miłe i wzruszające, ale tak na prawdę ja to robiłam po to, żeby być z ludźmi, a nie po to, żeby zarabiać pieniądze - dodaje córka restauratorki.

Okazuje się więc, że Gessler wspomina ze swojego dzieciństwa nie tylko dobrobyt w domu rodzinnym, ale i chwile spędzone na ciężkiej pracy w restauracji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie
  4. Gwiazda DDTVN właśnie wyszła za mąż za prawdziwego Adonisa. Zaskoczenie, już nie ukrywa przed mediami szczęścia
  5. Do dzisiaj to była tajemnica. Po 50 latach wizję dziadka Zenka Martyniuka o królu disco polo poznali Polacy
  6. Uważajcie na siebie i swoje dzieci. Służby apelują, wczoraj tragicznie umarło w Polsce 8 osób, wszystko przez brak wyobraźni na wodą

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News