Wydało się, wiemy jakiej płci będzie dziecko Lary Gessler. Babcia będzie zachwycona?

Wydało się, wiemy jakiej płci będzie dziecko Lary Gessler. Babcia będzie zachwycona? Źródło: TRICOLORS East News source

Lara Gessler już na przełomie września i października urodzi swoje pierwsze dziecko. Prowadząca "Kuchenne rewolucje", restauratorka Magda Gessler, nie może doczekać się momentu, w którym zostanie babcią. Jak dotąd obie panie chroniły prywatności nienarodzonego malca. Teraz wydało się, czy Lara Gessler spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Pod koniec kwietnia Lara Gessler zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży. Córka Magdy Gessler przed rokiem rozwiodła się z mężem, Pawłem Ruczem. Miejsce w jej sercu nie pozostawało jednak puste zbyt długo. Tuż po rozstaniu media obiegła informacja na temat nowego partnera celebrytki. Wybrankiem Lary Gessler jest prawnik, Piotr Szeląg. Para bardzo chroniła swoją prywatność i raczej unikała wystąpień publicznych. Gdy na Instagramie Lary Gessler pojawiły się zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, fani oniemieli. Celebrytka długo czekała na ten moment. Jak tłumaczyła, przed ogłoszeniem radosnych wieści chciała mieć pewność, że maleństwo jest zdrowe.

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka

Lara Gessler większość czasu spędza poza miastem, gdzie cieszy się spokojem i piękną przyrodą. Nie zapomniała jednak o wykonaniu tradycyjnej sesji ciążowej, która zaskoczyła wszystkich. Ciężarna celebrytka wyszła na ulicę bez ubrań. Magda Gessler jest zachwycona wizją macierzyństwa córki i bardzo ją wspiera. Nie może doczekać się momentu, w którym po raz pierwszy będzie mogła wziąć wnuczkę na ręce. Również młoda mama czuje się świetnie i cieszy się każdą chwilą, która dzieli ją od porodu. By zaspokoić ciekawość internautów, postanowiła ujawnić informację na temat płci dziecka. Jesteśmy pewni, że Magda Gessler będzie zachwycona!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Podczas spaceru Lara Gessler postanowiła zagrać z fanami w grę "Kogucik czy kurka", którą z pewnością każdy pamięta z czasów dzieciństwa. Na zdjęciu opublikowanym przez celebrytkę w mediach społecznościowych widoczna była "kurka". Zabawa to tak zwane gender reveal, czyli zabieg mający na celu dyskretne zdradzenie, jakiej płci będzie potomek córki Magdy Gessler. Internauci od razu zgadli, że gwiazda spodziewa się dziewczynki. Posypały się liczne gratulacje i słowa wsparcia. Po chwili Lara Gessler potwierdziła ich przypuszczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk szalał ze słynną piosenkarką. Wszystko pokazano w TV Trwam
2. W trakcie ślubu miejsce panny młodej zajęła jej siostra. Niezwykły gest pana młodego

- Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości i gratulacje związane z moim gender reveal pod ostatnim zdjęciem. Cieszę się, że wam się podobało i przywołało dobre wspomnienia - napisała w komentarzu pod postem na Intagramie.

Gratulujemy zarówno młodym rodzicom, jak i przyszłej babci!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na jaw wyszło, co obraziło Justynę Żyłę. Piotr nie wytrzymał, straszy ją policją
  2. Pazura był w restauracji z żoną, nagle rozegrały się porażające sceny. Obsługa w jednej chwili wpadła w panikę
  3. W sieci pojawiło się zdjęcie Kurskiego z byłą żoną sprzed 20 lat. Niebywałe, że koniec przyszedł niedługo potem
  4. Nieznane oblicze Tadeusza Sznuka ujawnione. Nikt nie miał pojęcia, nikt by się nie spodziewał
  5. Przyłapali ich, zaraz po ślubie. Ujawniono co Jacek Kurski z nową żoną zrobili po ceremonii
  6. Dramatyczna sytuacja na północy kraju. Pociągi wstrzymane, jest ofiara śmiertelna. Relacja czytelniczki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News