Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki

Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki Źródło: Instagram/lara_gessler

Lara Gessler opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej mamy z przeszłości. Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądały znane całej Polsce blond loki. Najsłynniejsza polska restauratorka jest wręcz nie do poznania.

Lara Gessler bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Niedawno pochwaliła się, że za jakiś czas urodzi pierwsze dziecko. Celebrytka oraz jej mąż, Piotr Szeląg, są bardzo szczęśliwi, ze wzgldu na to, że niedługo zostaną rodzicami. Tym razem córce znanej restauratorki zebrało się na wspomnienia, udostępniła bardzo stare zdjęcie swojej mamy.

Lara Gessler opublikowała bardzo stare zdjęcie swojej matki

Od momentu pochwalenia się światu swoją ciążą, Lara na bieżąco dokumentuje jej przebieg na swoim koncie na Instagramie. Niedawno restauratorka pochwaliła się zdjęciami z odważnej sesji w centrum Warszawy. Wzbudziły one wiele skrajnych emocji - od zachwytu po oburzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ciężarna córka Magdy Gessler wzięła udział w artystycznej sesji zdjęciowej, która okazała się dużym zaskoczeniem dla fanów. Przyszła mama zdecydowała się na rozbieraną sesję na jednej z głównych ulic Warszawy. Zdjęcia wzbudziły różne reakcje. Jedni byli zachwyceni jej odwagą i innowacyjnością. Inni uznali jednak, że było to zbyt kontrowersyjne, zastanawiając się jednocześnie nad sensem rozbierania się w środku miasta.

Głos w sprawie zabrała również Magda Gessler, która zdaje się nie mieć problemu z rozbieraną sesją córki. Opublikowała na swoim koncie na Instagramie jedno ze zdjęć z czułym podpisem "Podwójna córeczka". Niezastąpieni internauci w tym krótkim komunikacie wywęszyli podpowiedź dotyczącą płci, której nie chce na razie zdradzić przyszła mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

2. Pilne ostrzeżenie Łukasza Szumowskiego. Nie chodzi o koronawirusa

Tym razem Lara oddała się nostalgicznym wspomnieniom z dzieciństwa i postanowiła udostępnić jedno ze zdjęć swojej mamy sprzed lat. Dodała do niego krótki podpis, w którym wyznaje miłość swojej mamie w imieniu własnym oraz całej rodziny. Internauci są zachwyceni - najsłynniejsza polska restauratorka jest niemal nie do poznania. Znane całej Polsce złote loki prezentują się zupełnie inaczej. Trzeba jednak przyznać, że Magda prezentuje się bardzo dobrze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  3. Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda
  4. Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki
  5. Justyna Żyła nie mogła się opanować. Odpowiedziała Piotrowi na ujawnienie ich rozmów, przeszła samą siebie
  6. Barbara Kurdej-Szatan może mieć ogromne kłopoty. Aktorka jest w niebezpieczeństwie, wszystko przez jeden incydent

Źródło: Instagram, Warszawa Nasze Miasto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News