Lara Gessler wygadała się. Informacje o jej dziecku dla wielu Polaków będą wstrząsające

Lara Gessler wygadała się. Informacje o jej dziecku dla wielu Polaków będą wstrząsające Źródło: TRICOLORS East News

Lara Gessler, córka popularnej restauratorki, Magdy Gessler, zdecydowała się na szczere wyznanie. Kolejne informacje na temat jej dziecka, które już wkrótce przyjdzie na świat, obiegły media. To, co powiedziała celebrytka, może być wstrząsające dla wielu Polaków. Niektórzy uważają, że jej decyzja jest niezrozumiała.

Lara Gessler już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Magda Gessler doczeka się wnuczki. To jednak nie koniec informacji na temat maleństwa. Celebrytka postanowiła zabrać głos w sprawie, która od pokoleń dzieli Polaków. Słowa, które wypowiedziała, mogą spotkać się z gorącym protestem. Zgadzacie się z decyzją córki prowadzącej "Kuchenne Rewolucje"?

Lara Gessler poinformowała o podjęciu kontrowersyjnej decyzji

Lara Gessler bardzo chętnie dzieli się z opinią publiczną kolejnymi doniesieniami na temat ciąży i córeczki. Celebrytka została ostatnio zapytana, jak przygotowuje się do przyjścia maleństwa na świat. Dzięki temu wiemy, że przyszli rodzice nie planują imprezy baby shower, czyli popularnego pępkowego, które jest ostatnio bardzo popularna w show-biznesie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać 'męskiego opijania' albo 'kobiecego wieczorku'. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno - powiedziała córka Magdy Gessler.

Dodała również, że jeśli zdecydują się na świętowanie narodzin dziecka, zaproszą do domu tylko najbliższych przyjaciół członków rodziny, z którymi zjedzą uroczysty obiad. To jednak jeszcze nie koniec doniesień na temat uroczystości w domu Piotra Szeląga i jego partnerki. Okazuje się, że młodzi rodzice postanowili iść w ślady Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy zdecydowali, że nie będą chrzcili Henryka. Również Lara nie planuje uroczystości tego typu.

Dzisiaj grzeje: 1.Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor

2. Dziś wchodzi w życie nowe rozporządzenie. Będzie obowiązywało przynajmniej do 25 sierpnia, wielu Polaków jest załamanych

3. Premier Morawiecki właśnie potwierdził. Kolosalna i nagła zmiana dla wielu Polaków

- Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - powiedziała Lara Gessler.

Trudno odmówić słuszności słowom córki Magdy Gessler. Fakt, że zarówno ona, jak i jej partner nie uczęszczają do kościoła, nieodłącznie wiąże się z tym, że nie zamierzają wychowywać potomka w wierze katolickiej. W związku z tym niezasadne wydaje się składanie przysięgi bez pokrycia. Mimo to wstrząśnięci tradycjonaliści nie podeszli entuzjastycznie do jej słów. Uważają, że mimo wszystko powinna zdecydować się na chrzest. Zgadzacie się z nimi?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad ranem przekazano dramatyczną wiadomość. Nic nie dało się zrobić, nie żyje
  2. Od dzisiaj obowiązuje rozszerzony zakaz. Dotyczy terytorium Polski
  3. TVP przekazało tragiczne informacje. Ciężko uwierzyć, że nie żyje
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnej trasy
  5. Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieni

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News