Magdzie Gessler całkiem puściły nerwy. "Won mi stąd zazdrosna babo"

Magdzie Gessler całkiem puściły nerwy. "Won mi stąd zazdrosna babo" Źródło: Instagram / Magda Gessler

Lara Gessler z okazji urodzin swojej mamy nagrała dla niej film. Sprawił on wiele przyjemności Magdzie Gessler - postanowiła więc pokazać go internautom. Ci byli bezlitośni wobec jej córki. Restauratorka bardzo zezłościła się czytając niewybredne komentarze. W końcu gorzko odpowiedziała "zazdrosnej" kobiecie, która była wobec Lary najbardziej surowa.

Lara Gessler z pewnością puściłaby to mimo uszu. Ma dystans do siebie, zna swoją wartość i takie komentarze nie robią już na niej wrażenia. Magdę Gessler komentarz internautki wyraźnie zabolał. Nic dziwnego - w końcu obrażono jej córkę. Fanka gorzko pożałowała tego, co napisała pod publikacją popularnej restauratorki.

Lara Gessler gorzko oceniona przez internautkę. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" broni swojej córki

Magda Gessler skończyła 66 lat. Choć to naprawdę sporo, to jednak po popularnej gwieździe wcale tego nie widać. Wygląda na to, że popularna restauratorka zna sekret długowieczności. Mało która 66-latka może pochwalić się taką energią, a także taką urodą w jej wieku.

Z okazji urodzin Magdy Gessler jej córka postanowiła przygotować prezent mamie, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Razem z bratem nagrała film. Restauratorka pochwaliła się nim w sieci, co wcale nie spodobało się internautom. Jedna z użytkowniczek totalnie przegięła i w sekundę wyleciała z "Zakonu Miłości" Gessler.

 - Wiem, że każda mama kocha swoje dziecko, ale ta twarz. Lara nie choruje może na progerię? Tak wygląda - napisała na Facebooku gwiazdy TVN, czym ją rozwścieczyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na odpowiedź Gessler nie trzeba było długo czekać

To było za wiele. Magda Gessler szybko postanowiła dać nauczkę internautce i wygoniła ją ze swoich profili społecznościowych.

 - Pani choruje na zanik mózgu. (...) Won mi stąd zazdrosna babo - napisała Magda Gessler.

To szybko zamknęło usta internautce, która z pewnością zastanowi się następnym razem zanim obrazi czyjeś dziecko.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje Piotr Napierała
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News