Łamiące wieści o Gołębiewskim. Aktor w rozpaczliwej sytuacji, fani załamani

Łamiące wieści o Gołębiewskim. Aktor w rozpaczliwej sytuacji, fani załamani Źródło: fot. youtube.com

Lubiany, polski aktor Henryk Gołębiewski ma poważne problemy. Dotarły do nas łamiące wieści o nim. Aktualnie znajduje się w rozpaczliwej sytuacji, jego fani będą załamani.

Henryk Gołębiewski był kiedyś aktorem dziecięcym, występował m.in. w "Wakacjach z duchami", "Podróży za jeden uśmiech" czy też "Stawiam na Tolka Banana". Potem pozostał na ekranach telewizorów, ale niestety, nie miał łatwego życia. Aktor uzależniony był swego czasu od alkoholu i papierosów. Niestety, nie wpływa to dobrze na jego zdrowie. Do teraz potwornie kaszle i jak się okazuje, znowu wraca do picia alkoholu.

Henryk Gołębiewski ma problemy

- Aktor znowu zagląda do kieliszka. Jak usłyszeliśmy od jednego z dobrych znajomych Gołębiewskiego, w ostatnim czasie problem nasilił się i aktor powstrzymuje się od picia tylko wtedy, gdy pracuje na planie filmowym serialu 'Lombard. Życie pod zastaw', w którym gra jedną z ról - czytamy w tygodniku. Szczególnie martwią się o niego przyjaciele, znajomi i fani. Aktor bowiem stanowczo nie ma się ostatnio najlepiej, chociaż pozostaje nadzieja, że w porę weźmie się w garść.  - U lekarza oczywiście nie był, podobnie jak na terapii odwykowej. Aż strach pomyśleć, co się z nim stanie, jeśli na nią nie pójdzie. Jest już w takim stanie, że najlepszy byłby dla niego ośrodek zamknięty. Nie ma z  nim kontaktu, bo po pijanemu wciąż gubi telefon - martwi się jego znajomy.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nagłe, tragiczne informacje. Gwiazdor M jak Miłość walczy o życie w szpitalu
  2. W PRL miał to każdy. Dziś można zbić na tym FORTUNĘ
  3. Fani zamarli. Szokujące słowa syna Magika o prawdziwym powodzie śmierci ojca
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł