Choroby dotykają nas wszystkich. Te najcięższe zawsze sprawiają ból nie tylko cierpiącym, ale też ich bliskim. Kiedy jednak patrzymy na gwiazdy, nie wyobrażamy sobie, że też mogą być obarczone jakimś cierpieniem.

Dlatego tak cenne jest wyznanie Lady Gagi. Kiedy gwiazda pokazuje swoje słabości, zyskuje w oczach fanów, bo staje się bardziej ludzka. Ważne jest także to, że dzięki jej wyznaniu inni dzielący z nią przypadłość czują prawdziwe wsparcie.

Światowej sławy piosenkarka wyznała, że cierpi na przewlekłą chorobę, fibromialgię, z powodu której odczuwa nieustanny ból. Osoby chorujące na tę chorobę są często zmęczone, czują się sztywno, ból sprawia im najmniejszy ruch, a sen nie daje odpoczynku.

Wyznanie piosenkarki spowodowane było ukazaniem się zwiastuna filmu dokumentalnego o niej samej – „Gaga: Five Foot Two”. W zwiastunie pojawiają się bowiem wątki, sugerujące chorobę Gagi. Zanim zaczęły pojawiać się spekulacje, artystka postanowiła sama rozwiać wątpliwości za pomocą wpisu na Twitterze.

Gwiazda przyznaje, że postanowiła powiedzieć o swojej przypadłości, aby zwiększyć społeczną świadomość o tej chorobie. Liczy także na to, że uda się jej nawiązać kontakt z innymi osobami cierpiącymi na tę przypadłość.

https://www.youtube.com/watch?v=kxIua1MXhgo

Źródło: muzyka.onet.pl

...

Zobacz również

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet