Kylie Jenner i Stormi Webster
Fot. Instagram/Kylie Jenner
Mikołaj Pilecki - 13 Maja 2018

Sekret gwiazdy wychodzi na jaw. Ochroniarz nie zaprzecza, że jest ojcem jej dziecka

Romanse i skandale obyczajowe w świecie gwiazd są codziennością. Osoby, których życie stało się z racji kariery publiczne, żywo interesują media i fanów. Na jedną z największych amerykańskich celebrytek padło właśnie podejrzenie, jakoby dziecko, które urodziła narzeczonemu, nie zostało przez niego spłodzone. 

Kardashianowie od lat stanowią najgorętszą rodzinę euro-amerykańskiego show-biznesu. Kim, Khloe i Kourtney Kardashian na przestrzeni 12 sezonów i 143 odcinków stały się gigantycznymi gwiazdami, których życiem oraz karierą interesują się miliony internautów.

Kylie Jenner w centrum afery obyczajowej

Co ciekawe, największe kontrowersje wzbudza jednak obecnie najmłodsza spośród córek Kris, Kylie Jenner. 1 lutego 2018 roku urodziła ona córeczkę, której wraz z Travisem Scottem nadała imię Stormi. Chociaż celebrytka oraz jej partner niezwykle cieszą się rodzicielstwem, ich szczęście zakłócają amerykańskie media plotkarskie. Twierdzą bowiem, iż malutka Stormi do złudzenia przypomina... ochroniarza Kylie, Tima Chunga.

Zaskakująca odpowiedź mężczyzny

Dziennikarze bardzo szybko zwrócili się więc do mężczyzny, aby skomentował całą sprawę. Jego komentarz jeszcze bardziej podgrzał kontrowersyjne już plotki. - Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie - stwierdził zmieszany sprawą Chung, nie zaprzeczając medialnym doniesieniom. Kylie także unika wydania komentarza. Jakiś czas temu stanowczo przekazała bowiem, że ojcem Stormi jest jej partner, Travis Scott.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kożuchowska rozbierze się dla Playboya? Jest komentarz
  2. Okupnik zniknęła z mediów na 3 lata. Ostatnio jej życie jest pełne łez
  3. Co się z nią stało?! Elżbieta Dmoch z „2 plus 1” wygląda niepokojąco
ZAMIANA
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
duda_bujakiewiczUwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wiekuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News