Za takie pieniądze to każdy by chciał pracować. Magda Gessler za kilka minut bierze prawdziwą fortunę. Kwota zwala z nóg każdego.

Kucharz, który jest dobry i ma renomę, naprawdę dobrze zarabia. Niektórzy wybijają się naprawdę wysoko i prowadzą własne programy w telewizji, a także mają swoje restauracje.

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan NAGO w łóżku. Mega seksowna poza aktorki

Magda Gessler jest chyba najbardziej znaną polską kucharką i restauratorką. Wyrobiła sobie markę i zgarnia na tym wielkie pieniądze. Oprócz kilku restauracji ma swój program na TVN pt. „Kuchenne rewolucje”.

Kwota zwala z nóg

Prócz tego, Magda Gessler często daje prywatne pokazy gotowania. Tłumy osób przychodzi na nie, by zobaczyć jak wspaniale gotuje, ale słono trzeba za to zapłacić.

ZOBACZ TAKŻE: Eksperyment Agady Dudy z włosami. Efekt PIORUNUJĄCY

Pieniądze, jakie bierze, są naprawdę pokaźne. Za taki pokaz gotowania restauratorka zgarnia nawet 40 tysięcy złotych. Łatwo policzyć, jak wiele można zarobić jeżeli takich pokazów jest kilka w miesiącu.

Nie ona jedyna zarabia na pokazach. Modest Amaro za taki zgarnia nawet 50 tysięcy złotych. Karol Okrasa bierze już tylko o poło mniej, ale to i tak wiele pieniędzy.

Źródło: rmf24.pl

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]