Kwiaty na Dzień Matki - jaki bukiet będzie najlepszy?

Kwiaty na Dzień Matki - jaki bukiet będzie najlepszy? Źródło: pixabay.com/free-photos

Kwiaty na Dzień Matki, możesz wybrać tradycyjny bukiet i wręczyć go mamie lub zaskoczyć ją i skorzystać z poczty kwiatowej, możesz również przygotować go samodzielnie, robiąc rośliny z papieru lub jej ulubionych słodyczy. To dobra okazja, by wykazać się kreatywnością i podarować coś specjalnego mamie w dniu jej święta.

Kwiaty na Dzień Matki to chyba najpopularniejsze rozwiązanie, które co roku wybierane jest przez miliardy córek i synów na całym świecie. Wielu z nas wybiera się do kwiaciarni 26 maja, by móc wręczyć swojej mamie świeżych kwiatów lub tych w doniczce. 

Dzień Matki, który będziemy obchodzić 26 maja, jest wyrazem szacunku dla naszych rodzicielek, dziękujemy im za trud włożony w nasze wychowanie, troszczenie się o nas od najmłodszych lat oraz wsparcie, na które zawsze możemy liczyć.

Kwiaty żywe i te z papieru, upominki na Dzień Matki

Kwiaty są najczęściej wybieranym prezentem na każde święto pań, ponieważ nie trzeba się nad nimi głowić, wystarczy iść do kwiaciarni i wybrać bukiet, który nam odpowiada. Z okazji Dnia Matki idealnie sprawdzą się typowo wiosenne żywe kwiaty, takie jak tulipany, niezapominajki, żonkile, frezje, czy bratki. W ten dzień zrezygnujmy z róż, czerwone kwiaty są symbolem miłości, jednak zazwyczaj wręcza się je ukochanej. 

Bukiet ręcznie robionych kwiatów z papieru to dopiero coś. Niebanalny pomysł na pewno przypadnie do gustu i sprawi wiele radości ukochanej mamie. W Internecie jest wiele poradników i instrukcji krok po kroku, jak je wykonać. Jeśli już zrobimy z nich cały bukiet, możemy dołożyć do niego kilka słodkości, by go urozmaicić. Oto życzenia, które można dołączyć do drobnego upominku:

Droga Mamo!
Dziękuję za każdy spędzony
wspólnie z Tobą dzień,
za pokazywanie mi świata,
za uczenie bycia odważnym,
wolnym i otwartym na innych.
Kocham Cię za wszystko
i na zawsze!

Kwiaty na Dzień Matki - wysyłka. Gdzie wysłać bukiet online?

Sposobem na miłe zaskoczenie mamy i jednocześnie alternatywą dla tradycyjnego wręczania kwiatów jest zamówienie ich za pośrednictwem poczty kwiatowej. Dzieci mogą nadać przesyłkę kwiatową do dowolnego miejsca, nawet jeśli znajdują się na drugim końcu świata, wszystko dzięki usługom online. Na stronach internetowych takich poczt można wybrać rodzaj kwiatów, ich ilość, a także dołączyć liścik, na którym będą zawarte serdeczności. 

To dobra opcja dla tych, którzy nie mają możliwości osobistego złożenia życzeń i podarowania prezentu na Dzień Matki. Na rynku powstało wiele kwiaciarni internetowych, oferujących wysyłkę bukietów, wystarczy wejść na ich stronę, wybrać kwiaty, podać adres dostawy, zapłacić za usługę i gotowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest była dziewczyna Gimpera? Historia tej miłości nie jest prosta
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
  5. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News