HIT! Kwaśniewski pierwszy raz komentuje alkoholowe memy o sobie (VIDEO)

HIT! Kwaśniewski pierwszy raz komentuje alkoholowe memy o sobie (VIDEO) Źródło:

Aleksander Kwaśniewski oprócz swojej kariery politycznej znany jest - głównie młodemu pokoleniu - ze swojego upodobania do alkoholu. W sieci krążą osławione nagrania z byłym prezydentem "pod wpływem", które stały się już jednymi z najpopularniejszych w polskim internecie memami. Prezydent Kwaśniewski nieoczekiwanie wypowiedział się na ten temat w jednym z ostatnich wywiadów. 

"Ojciec Pijo", "Tortury? To są na drugi dzień" czy "Wódki i pacierza nie odmawiam" to jedne z najpopularniejszych memów jakie pojawiają się w sieci z Aleksandrem Kwaśniewskim w roli głównej.

Były prezydent stał się istnym symbolem "upodobania do alkoholu" głównie za sprawą poważnych oskarżeń o alkoholizm z czasów gdy był "na szczycie".

Po raz pierwszy Aleksander Kwaśniewski zdecydował się skomentować całą sprawę wokół alkoholu, oskarżeń o alkoholizm oraz jego ekscesów.

Zapytany o to w rozmowie z Dziennikiem Gazeta Prawna oświadczył, że alkohol w naszym kraju jest wyjątkowo popularny i często towarzyszy nam w życiu codziennym. Same memy z jego udziałem skomentował dosyć zaskakująco.

 - Śmieszne śmieszą. Można to zrobić dowcipnie, bardziej elegancko... można zrobić na chama. Więc to co "na chama" mnie nie śmieszy - skomentował Kwaśniewski.

https://www.youtube.com/watch?v=AFCGEYuBv00
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News