Kwaśniewska raz na zawsze zniknie z mediów? Postanowiła rozkręcić interes!

Kwaśniewska raz na zawsze zniknie z mediów? Postanowiła rozkręcić interes!

Kwaśniewska może w najbliższej przyszłości zniknąć z mediów. Tak sugeruje zdjęcie, które pojawiło się wczoraj w sieci i z miejsca stało się powodem spekulacji fanów. Czy jesteśmy świadkami rozpoczęcia nowego rozdziału w jej życiu?

Ola Kwaśniewska jest jedyną córką byłego prezydenta Polski. Aleksandra wypłynęła na szerokie wody świata mediów szczególnie dzięki występom w trzeciej edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie dała się poznać jako bardzo pozytywna i energiczna osoba. Od jakiegoś czasu Ola Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie poprzez jeden z najbardziej popularnych portali postanowiła zakomunikować fanom swój nowy pomysł na siebie.

Kwaśniewska odchodzi z mediów?

Ola Kwaśniewska szczególnie upodobała sobie Instagram, gdzie obserwuje ją już niemalże 100 tysięcy użytkowników. Jej ironiczne podejście do życia zdecydowanie przypadło do gustu internautom, którzy szczególnie upodobali sobie używane przez nią hasztagi. Tym razem córka byłego prezydenta postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciem z wyjazdu do Liechtensteinu. Jednak nie widoki były najważniejszym elementem na fotografii. Kwaśniewska siedząc w sportowej stylizacji na ławce rozmyślała nad swoją przyszłością. - A gdyby tak rzucić to wszystko i założyć wegetariańską masarnie o nazwie Wanierzywko? (oryg. #agdybytakrzucićtowszystko #izałożyćwegetariańskąmasarnię #onazwie #Wanierzywko..?) - zapytała instagramowiczów. Taki pomysł spotkał się z ogólną aprobatą internautów, którzy z uśmiechem przyjęli propozycję Oli Kwaśniewskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Brzmi jak plan! - twierdzi jeden z internautów. - A no właśnie #agdybytakrzycićwszystko - rozmarzyła się użytkowniczka Instagrama. - Też czasem bym to wszystko... ten tego - zgadza się z Kwaśniewską kolejna komentująca.

Co dalej z Olą Kwaśniewską?

Czy propozycja z Instagrama oznacza, że Ola Kwaśniewska pożegna się z karierą w mediach i zdecyduje obrać nową drogę w swoim życiu? Znając temperament i zapał córki byłego prezydenta nic nie jest wykluczone. Chociaż należy przyznać, że byłaby to dla niej ciężką decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że czuje się ona w mediach jak ryba w wodzie. Już w "Tańcu z gwiazdami", w którym zajęła trzecie miejsce wspólnie z Rafałem Maserakiem, było widać, że Kwaśniewska nie zamierza zakończyć przygody z telewizją jako gość jednego programu. Po fali bardzo pozytywnych opinii, Aleksandra nawiązała stałą współpracę z telewizją TVN, gdzie m.in. pełniła rolę reporterki programu porannego "Dzień Dobry TVN" i gospodyni "Kulisów Tańca z Gwiazdami". Po zakończeniu współpracy z TVN-em również nie narzekała na brak zajęć. W 2008 roku została częścią obsady "Rankingu Gwiazd" emitowanego w Polsacie, a rok później rozpoczęła współpracę z TV4, gdzie miała okazje współprowadzić program "Mała Czarna".
ZOBACZ TAKŻE
  1. Dramat w Watykanie. W polską rodzinę wjechał rozpędzony samochód
  2. Fani Ewy Farnej przecierają oczy ze zdumienia! W życiu jej nie poznacie 
  3. Żenada. Niszczą Janowskiego za to co robi prawie każdy Polak 
Następny artykuł