Aleksandra Kwaśniewska jest głównie znana z faktu, że jest córką pary prezydenckiej – Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. W niedzielę na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zelektryzowało internautów. Post szybko stał się hitem w polskojęzycznej części popularnego serwisu społecznościowego.

Post opublikowany na koncie „Tak Zwana Kwaśniewska” przedstawiał Olę Kwaśniewską ubraną w strój kąpielowy i siedzącą na dmuchanym akcesorium basenowym w kształcie latającego konia pegaza. Wiele komentarzy prócz zdjęcia wzbudziły także tagi, których użyła dziennikarka w swoim wpisie.

Flamingi są modne

Jedna z osób komentujących wpis Kwaśniewskiej zauważyła, że obecnie na Instagramie panuje trend korzystania z flamingów w kolorze różowym do pływania na basenie. Inny użytkownik serwisu napisał o celebrytce „piękna i pegaz”. Padły także porównania do królowej Daenerys, znanej postaci z serialu fantasy Gra o Tron.

Nawiązania były spowodowane użyciem przez Kwaśniewską tagu #DaenerysZWąbrzeźna oraz #pierwszategoimienia oraz użyciu w sesji przez dziennikarkę dmuchanego pegaza. Ten z kolei odnosił się do tytułu, posiadanego przez serialową królową, a mianowicie – „matki smoków”.

Wesołość obserwujących wzbudził także tag #lubięsmalec. Post celebrytki został polajkowany przez ponad 5 tysięcy osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!

Kwaśniewska jedną z gwiazd Instagrama

Celebrytka oraz dziennikarka posiada ponad 98 tysięcy obserwujących na swoim profilu w serwisie Instagram. Córka byłego prezydenta Polski chętnie dzieli się szczegółami swojego życia i często relacjonuje wydarzenia z życia prywatnego.

Wiele jej zdjęć pochodzi z przeróżnych zagranicznych podróży. Mowa między innymi o tej ostatniej, podczas której wraz ze swoim mężem Kubą Badachem wybrała się we włoskie góry.

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandra kwaśniewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miller ujawnił kulisy śmierci syna. Wstrząsające wyznanie
  2. Biedronka rozbiła bank. Nie masz szans zdążyć nim wykupią
  3. Ostre starcie posła z dziennikarzem TVP. „Obawiaj się o siebie kmiotku”
  4. Ewakuacja budynku podczas spotkania z ministrem PiS! Co tam się stało?

"Kler" już w kinach. Internauci ostro komentują premierę filmu [MEMY]

ŹRÓDŁOInstagram

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/