Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie. Odważne?

Kwaśniewska pokazała prywatne zdjęcie. Odważne?

Aleksandra Kwaśniewska jest głównie znana z faktu, że jest córką pary prezydenckiej - Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. W niedzielę na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zelektryzowało internautów. Post szybko stał się hitem w polskojęzycznej części popularnego serwisu społecznościowego.

Post opublikowany na koncie "Tak Zwana Kwaśniewska" przedstawiał Olę Kwaśniewską ubraną w strój kąpielowy i siedzącą na dmuchanym akcesorium basenowym w kształcie latającego konia pegaza. Wiele komentarzy prócz zdjęcia wzbudziły także tagi, których użyła dziennikarka w swoim wpisie.

Flamingi są modne

Jedna z osób komentujących wpis Kwaśniewskiej zauważyła, że obecnie na Instagramie panuje trend korzystania z flamingów w kolorze różowym do pływania na basenie. Inny użytkownik serwisu napisał o celebrytce "piękna i pegaz". Padły także porównania do królowej Daenerys, znanej postaci z serialu fantasy Gra o Tron. Nawiązania były spowodowane użyciem przez Kwaśniewską tagu #DaenerysZWąbrzeźna oraz #pierwszategoimienia oraz użyciu w sesji przez dziennikarkę dmuchanego pegaza. Ten z kolei odnosił się do tytułu, posiadanego przez serialową królową, a mianowicie - "matki smoków". Wesołość obserwujących wzbudził także tag #lubięsmalec. Post celebrytki został polajkowany przez ponad 5 tysięcy osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kwaśniewska jedną z gwiazd Instagrama

Celebrytka oraz dziennikarka posiada ponad 98 tysięcy obserwujących na swoim profilu w serwisie Instagram. Córka byłego prezydenta Polski chętnie dzieli się szczegółami swojego życia i często relacjonuje wydarzenia z życia prywatnego. Wiele jej zdjęć pochodzi z przeróżnych zagranicznych podróży. Mowa między innymi o tej ostatniej, podczas której wraz ze swoim mężem Kubą Badachem wybrała się we włoskie góry. Aleksandra Kwaśniewska instagram.com/aleksandra kwaśniewskaNajlepsze newsy dnia:

  1. Miller ujawnił kulisy śmierci syna. Wstrząsające wyznanie
  2. Biedronka rozbiła bank. Nie masz szans zdążyć nim wykupią
  3. Ostre starcie posła z dziennikarzem TVP. „Obawiaj się o siebie kmiotku”
  4. Ewakuacja budynku podczas spotkania z ministrem PiS! Co tam się stało?
Następny artykuł