Kwaśniewska chwali się szczęściem. "Jesteśmy jak szynka i korniszon" (ZDJĘCIA)

Kwaśniewska chwali się szczęściem. "Jesteśmy jak szynka i korniszon" (ZDJĘCIA)

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pochwalić się przed tysiącami internautów swoim małżeńskim szczęściem. Opublikowała mnóstwo zdjęć, na których widać, że jej miłość do męża wręcz kwitnie. Z wzajemnością. To zdecydowanie rzadki widok w świecie celebrytów. 

Kwaśniewska i jej mąż

Na fotografiach opublikowanych przez Kwaśniewską widać parę małżonków podczas podróży. Czuć na odległość, że ich miłość kwitnie, a para jest niesamowicie szczęśliwa. Córka byłego prezydenta skomentowała w dowcipny sposób jej małżeńskie szczęście. Zobacz także: HIT! Prezydent Kwaśniewski radzi jak pić w Sylwestra. Padniecie ze śmiechu - Jesteśmy jak szynka z korniszonem - napisała dzieląc się szczęściem. Co ciekawe, Kwaśniewska rzadko publikuje zdjęcia ze swoim partnerem. Już jakiś czas temu odsunęła się w cień i unika kontaktów z fotoreporterami oraz kolorowymi pismami. To właśnie dlatego plotkarskie gazety regularnie piszą o kryzysie w jej małżeństwie. Te urocze zdjęcia pokazują jednak, że to wszystko są bujdy wyssane z palca.

Urodziny Kwaśniewskiej

Córka byłego prezydenta obchodziła ostatnio 37. rocznicę urodzin. Naturalnie spędziła czas ze swoim mężem, Kubą Badachem. to między innymi z tej okazji postanowiła opublikować w sieci mnóstwo uroczych fotografii. Mimo, iż Kwaśniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to rzadko publikuje zdjęcia ze swoim partnerem. Tym razem było jednak inaczej, co zauważyli dociekliwi internauci. Zobacz także: Kwaśniewski o siedzibie PiS: Głęboki PRL, paździerzowa Polska Aleksandra Kwaśniewska Następny artykuł