kwarantanna Polacy
Pixabay.com Наркологическая Клиника
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Nagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości

Jak wynika z opublikowanego w czwartek najnowszego komunikatu, niestety dla Polaków została przywrócona kwarantanna w jednym z europejskich państw. Ta nagła decyzja sprawi, że wiele osób nie będzie zadowolonych.

W czwartek opublikowany został komunikat jednego z europejskich państw, z którego wynika, że dla Polaków nagle przywrócona została kwarantanna. Decyzja ma związek z rozszerzeniem strefy zagrożenia koronawirusowego. Pandemia wciąż nie ustaje, co powoduje, że na obywateli zostają nałożone kolejne obostrzenia.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Nagle przywrócona została kwarantanna dla Polaków. Wiele osób nie będzie zadowolonych z tej decyzji

W komunikacie odpowiedzialnym za zwalczanie chorób zakaźnych w Niemczech Instytut im. Roberta Kocha rozszerzył strefę zagrożenia koronawirusowego po raz pierwszy dodając do niej Polskę. Co to oznacza? Jeśli wybierzemy się do Niemiec, prawdopodobnie czeka nas przymusowa kwarantanna. Mowa o konkretnych województwach: kujawsko-pomorskim, małopolskim, podlaskim, pomorskim oraz świętokrzyskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Takie same restrykcje zostały rozciągnięte również między innymi na Włochy, a dokładniej na regiony Kampanii i Ligurii, a także na całą kontynentalną Francję, całą Holandię oraz Słowację. Już wcześniej za zagrożone zostały uznane szwajcarskien kantony Genewa i Vaud, teraz dodano osiem kolejnych, do których wliczył się Zurych oraz Fryburg.

Według komunikatu przedstawionego przez instytut, poza terenem wysokiego zagrożenia koronawirusego na Węgrzech, który od czwartku objął również Veszprem, pozostają już jedynie komitaty Bacs-Kiskun, Bekes, Fejer, Heves, Somogy, Tolna oraz Zala. Jeśli natomiast mowa o Wielkiej Brytanii, zagrożone są regiony East Midlands oraz West Midlands. W ostatnim położona jest druga pod względem wielkości aglomeracja brytyjska Birmingham.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. Pilne: Episkopat apeluje do wiernych. Chodzi o niedzielne msze święte, niestety, już wszystko jasne

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

Na zaktualizowanej liście po raz pierwszy znalazły się niektóre jednostki terytorialne Finlandii - region Oesterbotten, a także Szwecji - regiony Jaemtland, Sztokholm, Uppsala i Oerebro. Jednym z terytoriów, które z kolei zostało wycofane z opublikowanej w czwartek listy jest Nambia.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręka
  3. Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacje
  4. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  5. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  6. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  7. Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News