Rodzinny dramat podczas kwarantanny. Ojciec w końcu nie wytrzymał

Rodzinny dramat podczas kwarantanny. Ojciec w końcu nie wytrzymał Źródło: pixabay.com arembowsky

Kwarantanna sprawiła, że wiele rodzin spędza ze sobą znacznie więcej czasu. Nie zawsze to jednak oznacza coś dobrego, w wypadku rodzin patologicznych, nie ma miejsca, aby uciec.

Zalecana dla wszystkich kwarantanna dla jednej rodziny była koszmarem. 41-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami, z którymi mieszka. Kwarantanna niestety nie pomogła, a wręcz przeciwnie. W końcu jego ojciec nie wytrzymał.

Kwarantanna i piekło w domu. Syn znęcał się nad rodzicami

Do dramatu rodziny doszło w gminie Pozezdrze (województwo warmińsko-mazurskie). Syn starszej pary nadużywał alkoholu, a później wszczynał w domu awantury. Dochodziło do coraz większej eskalacji agresywnych zachowań, 41-latek groził swoim rodzicom śmiercią. W końcu jego ojciec nie wytrzymał i powiadomił policję.

Telefon odebrał oficer dyżurny policji w Węgorzewie. Jak funkcjonariusz dowiedział się od zgłaszającego, sytuacja w domu była coraz bardziej napięta. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, którzy zatrzymali agresywnego mężczyznę.

Jak się później okazało, to nie pierwszy tego typu wybryk. Udało się ustalić, że do pijackich awantur z udziałem 41-latka dochodziło w tym domu regularnie. Ponadto jego rodzice byli ofiarą nie tylko psychicznego, ale także fizycznego znęcania się.

41-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Grożą mu lata więzienia

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

41-latek został aresztowany, a następnie odstawiony do aresztu. Zgromadzone przez śledczych materiały trafiły do sądu, który zastosował na oskarżonym środek zapobiegawczy w postaci kary trzymiesięcznego aresztu. W zamknięciu będzie oczekiwał na swoją rozprawę.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja
2. Z ostatniej chwili: Jest decyzja, czy wydłużą rok szkolny przez epidemię. Minister edukacji oficjalnie zabrał głos

Sprawcy przemocy domowej mogą się liczyć z otrzymaniem wysokiego wyroku. Jeśli jego wina zostanie wykazana, mężczyzna może być skazany nawet na karę 5 lat pozbawienia wolności, wszystko zależy jeszcze od okoliczności sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarza
  3. Rząd planuje wprowadzić wielkie zmiany tydzień po Wielkanocy. Chodzi o handel
  4. Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Co, jeśli policja złapie cię na grillowaniu? Kary są olbrzymie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News