Kwarantanna
facebook.com Olesia Suspitsuna
Klaudia Bochenek - 2 Maja 2020

Młoda kobieta świętowała koniec kwarantanny. Niestety, zmarła chwilę później

Kwarantanna uprzykrzała już życie mieszkańcom znanego kurortu. Kiedy rząd złagodził niektóre obostrzenia i można było bez przeszkód wyjść z domu w celach rekreacyjnych, 31-latka nie zastanawiała się dwa razy. Namówiła przyjaciółkę i poszły w pewne znane miejsce. Niestety, skończyło się ogromną tragedią.

Kwarantanna dawała jej już w kość, nie mogła usiedzieć w domu. Uwielbiała podróże i spacery, dlatego skorzystała z okazji i wybrała się w przepiękne, jednak śmiertelne dla niej, miejsce.

Kwarantanna została zniesiona, 31-latka nie zdążyła świętować

Olesia Suspitsina pochodziła z Kazachstanu, lecz pracowała w Turcji jako przewodniczka wycieczek. 31-latka od 5 lat mieszkała w tym kraju i była dobrze znana turystom odwiedzającym Antalyę. Turcja, tak jak inne państwa, wprowadziła kwarantannę z powodu koronawirusa i apelowała o przestrzeganie ustanowionych obostrzeń. Statystyki w ostatnim czasie okazały się na tyle obiecujące, że rząd zniósł niektóre restrykcje. Ludzie znów zaczęli wychodzić z domów, w tym m.in. Olesia.

Szczeniak - mix dalmatyńczyka i jamnikaDalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowęCzytaj dalej

Olesia wraz z koleżanką postanowiły się spotkać i przejść się nad znany wszystkim wodospad Duden. Miejsce znane jest jako idealne miejsce na robienie efektownych zdjęć, m.in. z tego powodu, że znajduje się tam 45-metrowy klif. Kazachska telewizja KTK bazując na relacji przyjaciółki 31-latki, Olgi Krawczuk, przekazała, że Olesia chciała sobie zrobić idealne zdjęcie. Miało być uczczeniem zakończenia kwarantanny. 31-latka aby uzyskać pożądany efekt, przeskoczyła przez barierki ochronne.

Jej ciało znaleziono w kompletnie innym miejscu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata poszedł do lekarza z kataremTata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Jak mówi przyjaciółka zmarłej, Olesia niejednokrotnie ryzykowała zdrowiem, a nawet życiem, by jej zdjęcia wyglądały efektownie i były jedyne w swoim rodzaju. Internauci masowo komentowali fotografie i podziwiali 31-latkę za odwagę. Tym razem jednak było inaczej - Olesia niefortunnie się poślizgnęła i spadła wprost do wodospadu z wysokości 45 m.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty
2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Chociaż Olga natychmiast wezwała pomoc i na miejscu pojawili się zarówno ratownicy medyczni jak i płetwonurkowie, to z każdą chwilą malała szansa na znalezienie 31-latki żywej. Wszystkich zszokował fakt, że jej ciała nie znaleziono w okolicach wodospadu, a w morzu. Lekarz stwierdził, że Olesia się nie utopiła, a musiała umrzeć niedługo po upadku. Silne uderzenie w wodę poskutkowało obrażeniami wielonarządowymi oraz złamaniami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę
  4. Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News