Szok! Kuzyn Meghan był seryjnym zabójcą!

Szok! Kuzyn Meghan był seryjnym zabójcą!

Zaskakujące, jak toczą się ludzkie losy. Chwilę temu zakończył się ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Teraz zaś na jaw wychodzą szokujące fakty o rodzinie panny młodej. Okazuje się, że jest ona spokrewniona z legendarnym amerykańskim seryjnym zabójcą.

Tę szokującą informację podał daleki kuzyn Meghan Markle, amerykański prawnik Jeff Mudgett. Okazuje się, że rodzina aktorki ma mroczną historię. W XIX wieku w Stanach Zjednoczonych szalał Henry Howard Holmes nazywany Bestią z Chicago. W rzeczywistości Holmes nazywał się Herman Webster Mudgett i jest dalekim krewnym dzisiejszej księżnej Sussex. Na swoim koncie może mieć nawet ponad 200 ofiar śmiertelnych, chociaż przyznał się ostatecznie jedynie do 27. Skazany został, co najciekawsze, tylko za jedno morderstwo. Skutecznie jednak, bo na śmierć przez powieszenie.

Daleki kuzyn Meghan Markle to Bestia z Chicago

Holmes uchodzi za pierwszego prawdziwego seryjnego zabójcę w historii Stanów Zjednoczonych. Urodził się w 1861 roku i od dzieciństwa miał fanatyczne ciągoty do zabijania. Już jako dziecko miał ćwiartować psy i króliki. Jak był dorosły, rozpoczął studia medyczne i zaczął wykradać zwłoki z kostnicy. Dzięki temu się wzbogacił, wyłudzał bowiem od towarzystw ubezpieczeniowych odszkodowania za śmierć ludzi, których zwłoki wykradł fałszując ich polisy. Wybudował w Chicago wielki hotel nazywany zamkiem. Budynek miał 100 pokoi dla gości, w rzeczywistości był jednak jedną wielką fabryką śmierci. Był pełen pułapek, zapadni, w niektórych pokojach nie było okien, za to były rurki, którymi Holmes wpuszczał trujący gaz. Na każdym kroku były zsypy, które prowadziły do piwnicy, gdzie składowane były zwłoki zamordowanych gości. Pokoje zamykane były od zewnątrz i nie można było ich otworzyć od wewnątrz. Na korytarzach były alarmy, które ostrzegały właściciela, że goście się wydostali. W piwnicy był stół operacyjny i piec krematoryjny. Wiele sekretów zamku nigdy nie zostało ujawnionych, znał je tylko twórca.

Psychopatyczny morderca skazany za... jedno zabójstwo

Holmes utrzymywał się ze sprzedaży organów i szkieletów uczelniom wyższym. Miał być niezwykle czarujący i bałamucił liczne kobiety. Wiele z nich namawiał na kupno polis na życie. Potem je mordował i dostawał za to pieniądze. W pewnym momencie miał mieć aż 3 żony. Ostatecznie psychopata został skazany na śmierć przez powieszenie. Zabił wspólnika Benjamina Pitezela. Później okazało się, że zabił także jego dzieci. Ostatecznie przyznał się do 27 morderstw, opisując je w książkach, na których także zarabiał siedząc w celi śmierci. W sumie podejrzewa się, że liczba jego ofiar przekracza nawet 200 osób. Część ekspertów przypisuje Bestii z Chicago nawet niektóre zbrodnie słynnego londyńskiego mordercy Kuby Rozpruwacza. Nie ma jednak dowodów na to, że Holmes kiedykolwiek był w Londynie.

Krewni na całym świecie, nawet... w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Jak się okazuje, Meghan Markle jest daleko spokrewniona także... ze swoją nową rodziną. Ojciec Meghan - Thomas Markle i prababcia księcia Harry'ego Elżbieta Bowes Lyon mieli wspólnego przodka. Ralph Bowes żył w Wielkiej Brytanii w XV wieku. Jeden z jego potomków wyjechał do Ameryki, gdzie założył rodzinę. Drugi był przodkiem Elżbiety Bowes Lyon, matki obecnej królowej Elżbiety II.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE poniżył Elżbietę II na ślubie
  2. Szalone show księdza na książęcym ślubie! Wszystkim opadły szczęki
  3. Miało się nie wydać! Gorący romans w PO, niedługo ślub
Następny artykuł