Wiele osób od dawna zastanawia się, jakim cudem Jarosław Kuźniar był twarzą kampanii przeciwko ,,hejtowi” w internecie. Słynący z krytycznego podejścia do Prawa i Sprawiedliwości dziennikarz tym razem w wyjątkowo cierpkich słowach zaatakował zwolenników tego ugrupowania, a także Prezydenta RP.

Jarosław Kuźniar w swoim internetowym programie nieustannie nazywa głowę polskiego państwa ,,Adrianem” nawiązując tym samym do serialu ,,Ucho Prezesa”. Nie mógł się przed tym powstrzymać również w swoim wpisie dotyczącym słów prezydenta Andrzeja Dudy dotyczącymi między innymi Klubów Gazety Polskiej.

To państwo jesteście społeczeństwem obywatelskim – mówił prezydent Duda do uczestników zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

Te słowa wyjątkowo rozsierdziły przeciwnika hejtu i mowy nienawiści, za którego uważa siebie Jarosław Kuźniar. Według wielu internautów swoim komentarzem do słów Prezydenta RP dziennikarz wzbił się na nowy poziom hipokryzji.

Nie, Adrianie, nie są. To szczujnia, która karmi się nienawiścią do obcych. Ale rozumiem, że ich dług wyborczy można spłacić byle mową-trawą – skomentował wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy Jarosław Kuźniar.

twitter.com/JaroslawKuznia

źródło: twitter.com/JaroslawKuznia

...

Zobacz również