Jarosław Kuźniar, wieloletni dziennikarz TVN i TVN24 ogłosił za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zakończenie współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Zajmie się teraz dziennikarstwem informacyjnym.

Po dziesięciu latach współpracy, Jarosław Kuźniar – mimo, że wcześniej temu zaprzeczał – rozstaje się ze stacją TVN i przechodzi do dziennikarstwa informacyjnego.

 – Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek – napisał Kuźniar na Facebooku.

Jak nieoficjalnie ujawniono, Kuźniar rozpocznie teraz współpracę z portalem onet.pl

fot. facebook
fot. facebook

Jarosław Kuźniar 2007 do 2015 pracował w TVN24, gdzie był gospodarzem Poranka TVN24. Był także ( w latach 2011 do 2012 ) gospodarzem programu X Factor We wrześniu został przeniesiony do programu Dzień Dobry TVN, który prowadził wraz z Anną Kalczyńską-Maciejowską.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, jarosław kuźniar na facebooku

...

Zobacz również