Dziennikarz TVN24 Jarosław Kuźniar negatywnie wypowiedział się na temat młodych Polaków, którzy wybrali Andrzeja Dudę. To właśnie wśród nich wygrał Andrzej Duda. 

Obywatele 18-29 ustawili Polsce prezydenta. Pokolenie #żalpl – napisał Kuźniar na Facebooku.

Słowa dziennikarza spotkały się z lawiną krytyki ze strony obserwujących go internautów, z którymi Kuźniar od dawna ma na pieńku. Poniżej prezentujemy tylko część komentarzy i to jeszcze tych łagodniejszych…

„Jaki ty człowieku jesteś żałosny…przypominam #sekretykuzniara to dopiero żal”

Paweł Kwiatkowski Prawa wyborcze powinni mieć tylko pracownicy tvnu, gw i urzędnicy, prawda? Nie popieram pisu, ale jak przyjemnie jest widzieć Pana smutek.”

Anna Anka Jóźwik Jarku, ogromny żal mam do PO, z największą przykrością stwierdzam, że zrobiła wszystko, żeby stracić swój żelazny elektorat, czyli klasę śtednią, inteligencję, twórców. Wielu z nas, w tym ja, głosowaliśmy na PBK, mając świadomość zagrożeń płynących ze strony PiS-u, ale czy naprawdę dziwisz się osiemnastolatkom, dla których IV RP ma wymiar historyczny, a życie w Polsce, obecnie, jest rzeczywistością śmieciowych umów i pracy za 6 zł na godzinę. To jest bardzo poważny problem.”

Klaudia Lauk pokolenie #zalpl oddają rzeczy w Walmarcie – oceniać to wolno jak się ma czyste sumienie, panie Nieżałosny”

Mateusz Gałka Ten wasz ,,bul dópy” jest przepiękny, na jesieni to wam chyba zwieracze popuszczą ze strachu, ,,elito”!”

Natalia Makowska Lepiej gdyby tego prezydenta ustawili obiektywni reporterzy tvn-u, prawda ?”

Jakub Kindilchi A wcześniej to „młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków””

Marcin Tkaczyk weź kredyt zmień prace wyjedź..”

Hubert Em #żal to Pan oglądasz co rano w lustrze przy goleniu.”

Kacper Groblewski > bądź demokratą
> narzekaj że wybrali prezydenta w demokratycznych wyborach
> kuzniarface.jpg”

Joanna Usowicz Boże ludzie… dupa Was boli że Pan Jarosław ma własne poglądy?! Każdy ma do nich prawo. Nie podoba się to odkliknijcie like nie będziecie musieli tego czytać. Możecie wyrażać własne, no ale trochę kultury!!!!”

Christian Grędziszewski Stracil Pan w moich oczach po tej wypowiedzi. Mamy takie samo prawo wyboru jak pokolenie 30-100. Wbrew pozorom wiele mlodych ludzi jest swiadomych tego do czego moga doprowadzic rzady PIS-u ale widac i tak byla to dla nas lepsza perspektywa niz druga kadencja Bronka”

Łukasz Ko Żal to mi jest ciebie dziennikarzu śniadaniowy.”

Bartłomiej Kamecki Wiele osób nie popierających PIS-u zagłosowało na Dudę bo na bronka już nie mogli patrzeć…”

Sylwia Czort-Gąsiorowska Rada dla p.Kuzniara z nastepnej wycieczki prosze nie wracac , emigracja nie taka zła…

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

 

...

Zobacz również