Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN24, promuje swój nowy portal goforworld.com, który ma być serwisem podróżniczym, ma inspirować i być skarbnicą wiedzy na temat zwiedzania świata.

Kuźniar rozpoczyna promocję od kontrowersyjnego wyznania, które stawia jego przyszłe podróżnicze porady w złym świetle.

„Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu – stwierdził. – Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.” LINK

Sposób Kuźniara jest być może skuteczny, ale na pewno nie uczciwy. Zapewne część Polaków podłapie ten pomysł. Kto wie, może nasi rodacy za kilka lat będą znani z tego typu praktyk w Walmarcie?

Ponadto, sprawa jest o tyle ciekawa, że Kuźniar swego czasu bardzo narzekał na polskich turystów. W 2014 r. napisał na Twitterze:

„Polacy przenieśli tradycję kanapki z jajem cuchnącej w przedziale PKP do samolotu. Teraz kurczak w sreberku. Szczęśliwie butów nie zdejmują”.

Wcześniej, w wywiadzie dla portalu natemat.pl, powiedział, że wybiera się na wakacje do „miejsc, które nie są naznaczone Polakami”.

źródło: natemat.pl

fot. Wikipedia Commons

loading...

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.