"Ku*wy nie dziewczyny, zniszczyć je!". Paskudne gimnazjalistki spaliły żywcem jeża (VIDEO 18+)

"Ku*wy nie dziewczyny, zniszczyć je!". Paskudne gimnazjalistki spaliły żywcem jeża (VIDEO 18+)

Dwie nastolatki ze Środy Wielkopolskiej maltretowały jeża. Pochwaliły się swoim "wyczynem" na mediach społecznościowych.

Nagranie zostało udostępnione w aplikacji Snapchat. Składa się z dwóch ujęć, na pierwszym dziewczyny biją jeża szklaną butelką, na drugim zwierzę już płonie. - Bestialskie zachowanie zwyrodnialych dziewuch!!!!Biedne niewinne zwierzątko tak bardzo cierpiało!!!!!Nie możemy przechodzić obojętnie!!!!!!Te babsztyle muszą zostać surowo ukarane!!!!!!!! - powiedział jeden z użytkowników Facebooka; pisownia oryginalna. - Kurwy nie dziewczyny, zniszczyć je! - czytamy popularny komentarz wzburzonego internauty. Jedna z czytelniczek portalu warszawawpigulce.pl napisała emocjonalny list do redakcji strony. -Przepraszam odgórnie za niepoprawną składnie. Emocje biorą górę. W ciągu ostatniej godziny stała się głośna sprawa dwóch dziewuch (to najłagodniejsze określenie jakiego mogę użyć) ze Środy Śląskiej. Dziewuchy te dopuściły się bestialskiego aktu. Rzucały w jeża szklanymi butelkami, a później go podpaliły. Przypominam, że jeże są pod ścisłą ochroną. Akcja została nagłośniona przez pewnego chłopaka, później przez Rafalalę. Film jest udostępniany wszędzie, znane są imiona tych bestii. Ludzie są wściekli. Na razie zgłosiłam to do tamtejszej gazety, wysłałam wiadomość do TVNUwaga. Udostępniłam również treści na grupach na właścicieli jeży. Sama posiadam to piękne zwierzę i nie byłam w stanie obejrzeć tego filmu do końca przez odruchy wymiotne i atak płaczu.  Uczennice gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Wielkopolskiej wykazały się szczególnym okrucieństwem. Dyrektor szkoły powiedział, że dziewczyny zostaną objęte opieką psychologiczna, a rada pedagogiczna pracuje nad stanowiskiem wobec ich czynu. Nad reakcją wobec dziewczyn pracują wspólnie policja, rodzice i szkoła.

Gimnazjalistki spaliły żywcem jeża VIDEO 18+

Opublikowany przez Pikio TV na 14 czerwca 2017
źródło: warszawawpigulce, tvn24 Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News