3 osoby zamordowane kuszą. Należeli do zboczonej sekty

3 osoby zamordowane kuszą. Należeli do zboczonej sekty

Kusza w dzisiejszych czasach niezwykle rzadko staje się narzędziem zbrodni, jednak w niektórych kręgach najwidoczniej jest nadal używana. Świadczy o tym przypadek ofiar sekty, której członkowie przejawiali nietypowe zainteresowania. Wiele wskazuje na to, że mieli bardzo dziwne preferencje seksualne.

Kusza nie kojarzy się ze współczesnym morderstwem, okazuje się jednak, że w pewnych kręgach wciąż jest używana i cieszy się wielką popularnością. Świadczy o tym makabryczne znalezisko, jakiego dokonano w jednym z pensjonatów. Trzy martwe osoby, które były zamknięte w pokoju, zostały zabite właśnie przy użyciu tej oryginalnej broni. Okoliczności zdarzenia bardziej przypominają mroczny film, niż rzeczywistość.

W pensjonacie odnaleziono trzy ciała. Do morderstwa została wykorzystana kusza

Do zdarzenia doszło w bawarskiej Pasawie. W jednym z pokoi w tamtejszym pensjonacie odkryto ciała należące do trzech ofiar: 30-letniej i 33-letniej kobiet 52-letniego mężczyzny. Policji szybko udało się ustalić tożsamość ofiar, rozpoznając w nich Torstena W., Kerstinę E. oraz Ferinę C. Jak wykazało wstępne śledztwo, najprawdopodobniej Farina miała zabić pozostałą dwójkę na ich życzenie, a następnie popełnić samobójstwo. Narzędziem zbrodni w każdym z przypadków była kusza.

Na miejscu zbrodni policjanci znaleźli 53-latka i Kerstinę leżących ze złączonymi kończynami na łóżku. Z ich klatek piersiowych wystawały bełty strzał. Farina z kolei spoczywała w innym miejscu, a strzała utkwiła jej w szyi.

Jak na razie ostateczne motywy tego czynu są nieznane, jednak mogą mieć związek z kręgami, w jakich obracali się ci ludzie. Dotychczasowe śledztwo wykazało, że Torstena W. uchodził w pewnych kręgach za guru seksualnego, a prywatnie prowadził sklep z bronią oraz interesował się średniowieczem. W lokalu mężczyzny znaleziono także związanego manekina o kobiecej sylwetce, który został wymazany substancją udającą krew. Podejrzewa się, że współtworzył on mało znaną sektę seksualną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ofiar połączonych ze sprawą jest więcej. Policja znalazła kolejne ciała

W miejscowości Wittingen położonej o wiele dalej, niż opisywany wyżej pensjonat, doszło do zdarzeń, które policja łączy ze sprawą morderstw dokonanych kuszą. Tam, w mieszkaniu należącym do Fariny, odnaleziono dwa kolejne ciała. Tym razem należały do 35-letniej nauczycielki Gertruda C. oraz 19-letniej dziewczyny o nieznanej lub nieujawnionej mediom tożsamości.

Na zwłokach nie znaleziono śladów walki, nic nie wskazywało także na użycie kuszy, sprawy jednak łączy nie tylko postać rzekomej samobójczyni. Rodzice zamordowanej nastolatki przyznają, że znała Torstena z kursu samoobrony. Trwa ustalanie wszystkich szczegółów morderstw, które być może wskażą inne osoby z kręgu zamordowanego 52-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News