Ta wiadomość na pewno nie ucieszyła Jacka Kurskiego. Zarządzana przez niego telewizja ma poważne kłopoty. Złożono na nią skargę, której konsekwencje mogą być druzgocące dla TVP. Już niebawem podzieli ona bowiem losy TVN-u.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na TVP. Jej autorami są politycy Nowoczesnej. Uzasadniają ją wieloma argumentami, dotyczącymi m.in. nawoływania przez telewizję do nienawiści oraz braku obiektywnego przekazu.

ZOBACZ TAKŻE:  Kurski w szale! Wyrzuca na bruk najważniejszych ludzi TVP

W piątek Nowoczesna złożyła skargę na TVP S.A. do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Skarga zawiera różne elementy, które się wydarzyły w mediach przez dwa lata, a którego ofiarami padli nie tylko przeciwnicy polityczni Prawa i Sprawiedliwości, ale też zwykli obywatele – powiedziała Hennig-Kloska na konferencji prasowej w Sejmie.

Dla polityków Nowoczesnej sytuacja, w której zasilana z pieniędzy podatników telewizja faworyzuje jedną opcję polityczną, jest nie do przyjęcia.

Jacek Kurski w opałach

Dla Jacka Kurskiego sytuacja jest wyjątkowo niekomfortowa. Szczególnie, że niejednokrotnie politycy PiS stosowali podobne zarzuty wobec znienawidzonego przez nich TVN-u. Teraz TVP podzieli los tej telewizji. Co gorsza dla Jacka Kurskiego, zarzuty wobec obu mediów zdają się być symetryczne.

źródło: Onet

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]

...

Zobacz również