Jacek Kurski nie odpuszcza swoim wrogom. Już niedługo przekona się o tym jeden z sympatyków Obywateli RP. Wkrótce stanie przed sądem.

Prezes Telewizji Polskiej potwierdził, że wobec chamskiego zachowania Franciszka Jagielskiego nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Przeciwko mężczyźnie złożono zawiadomienie ws. słownego poniżenia dziennikarki telewizji publicznej.

Więcej mam szacunku dla k…y spod latarni, niż dla ciebie, tamta przynajmniej wie o co chodzi, a ty jesteś sprzedajna – wykrzyczał w stronę reporterki Jagielski.

Słowa uczestnika protestu Obywateli RP nie były jedynymi, jakich użyto wobec dziennikarzy TVP.

Wobec chamskich słownych zaczepek kierownictwo TVP zareagowało konkretnymi działaniami.

Prezes TVP wrzucił dzisiaj na Twitterze następujące zdanie: „Nie ma zgody na chamstwo i przemoc wobec dziennikarzy”. Na potwierdzenie swoich słów Kurski wrzucił skan dokumentu zawiadamiającego o popełnieniu przestępstwa.

– Tym razem to Kurski się wkurwił – skomentował jeden z internautów.

 Sympatyk opozycji, ale nie jej członek. Lider Obywateli RP broni swojego człowieka

Lider Obywateli RP wyraził ubolewanie z powodu zajść jakie zaszły na proteście. Mówił o tym, że próbował powstrzymać Jagielskiego. Nic jak widać jednak z tego nie wyszło. Co gorsze, nagranie również nie wskazuje na to, że Kasprzak próbował reagować. Zdementował doniesienia o tym, że mężczyzna był członkiem ruchu Obywatele RP. Zapowiada jednak, że jeżeli trzeba będzie, to udzieli mu wsparcia podczas sądowej rozprawy.

Oprócz TVP, swoje zdanie wyraziło także Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP. Zaapelowało do władz państwowych i organizacji publicznych, żeby podjęto działania, które pozwolą chronić pracujących dziennikarzy przed atakami.

Franciszek Jagielski jest właścicielem agencji ochrony mienia i życia „Farmazon”. W internecie chwalił się zdjęciami ze znanymi osobami, którymi świadczył usługi. Wśród nich byli były prezydent Bronisław Komorowski oraz legenda „Solidarności” Władysław Frasyniuk.

https://www.youtube.com/watch?v=iydK9KHEAMw

9 największych kompromitacji totalnej opozycji

Oto najbogatsze i najbiedniejsze województwa! Przepaść między pierwszym miejscem a resztą PORAŻA

Źródło: wp.pl, Youtube.com

...

Zobacz również