Jacek Kurski przyłapany! Zrobił to na oczach wszystkich i to ze swoją partnerką! Tego nie spodziewałby się dosłownie nikt!

Kurski rządzi twardą ręką w Telewizji Polskiej. Działa pewnie i zdecydowanie. Nikt nie spodziewałby się, że ten mężczyzna pozwoli, żeby poniosła go chwila namiętności.

Tymczasem okazuje się, że prezes TVP został przyłapany przez fotoreporterów w bardzo intymnej sytuacji. Media donoszą, że Kurski zachowuje się co najmniej jak zakochany bez pamięci i zatracony w uczuciu nastolatek.

ZOBACZ TAKŻE: Pożar w TVP, Kurski szaleje! Na jaw wyszły KOLOSALNE wydatki na propagandę

Kurski przyłapany na namiętnym pocałunku!

Swoje romantyczne oblicze pokazuje nowej ukochanej Joannie Klimek, byłej dyrektor Biura Koordynacji Programowej oraz Biura Marketingu TVP. Klimek wcześniej była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Polsat.

Jacek Kurski, który skończył już 52 lata, najwyraźniej znowu poczuł się jak młodzieniec. Nie zważając na nic i na nikogo rozpoczął publiczne okazywanie uczuć swojej partnerki.

Fotoreporterzy Super Expressu uwiecznili na zdjęciach moment, kiedy Kurski gorąco i namiętnie całował Joannę. Para wyglądała na niesamowicie szczęśliwą i trudno było im się rozstać. Publicznym okazywaniom czułości nie było końca.

TVP przyznaje POTĘŻNE premie ukochanej Kurskiego

Dziennikarze Faktu ujawnili, że w 2016 roku była dyrektor dostała od Telewizji Jacka Kurskiego 60,8 tys. zł premii.

Reporterzy Faktu dotarli do świadków, którzy przyznali, że Kurski spotyka się ze swoją partnerką już jakiś czas. Przekonują też, że takie potężne finansowe bonusy przyznawano jej także, kiedy była już związana z Kurskim.

screen se.pl

Źródło: se.pl / thetimes.pl

ZOBACZ TAKŻE: „Kurski się wkur*ił.” Wrogowie TVP mają poważne kłopoty

8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]


Te gwiazdy spodziewają się dziecka w 2018 roku!

„Sprostowanie
W artykule pt. Kurski przyłapany. Zrobił TO na ulicy ze swoją partnerką”, opublikowanym na portalu pikio.pl w dniu 23 stycznia 2018 roku nieprawdziwa jest informacja, że Joanna Klimek jest pracownikiem Telewizji Polskiej S.A. Pani Klimek nie pracuje w Telewizji Polskiej od listopada 2016r.

Jacek Kurski-Prezes Zarządu Telewizji Polskiej S.A.”

...

Zobacz również