Jacek Kurski, były poseł Prawa i Sprawiedliwości a obecnie Solidarnej Polski, która jest w koalicji z formacją Jarosława Kaczyńskiego, narzeka na brak zarobków i problemy z utrzymaniem swojej willi z sauną.

Kurski zwierzył się jednemu z polskich tabloidów, że po utracie pensji europosła (35 tys. zł miesięcznie) nie stać go na utrzymanie jego willi z sauną. Były polityk PiS narzeka, że musi teraz „mocno zaciskać pasa” by było go stać na cokolwiek.

W tym kontekście, Kurski wyraził też głęboką nadzieję na powrót do polityki co pomogłoby mu w wyjściu z jego „trudnej” sytuacji finansowej.

Jacek Kurski w latach 90. ubiegłego wieku najpierw próbował swoich sił w dziennikarstwie a potem na stałe związał się z polityką, z którą do dzisiaj wiąże swoje plany na przyszłość. W przeszłości był związany z takimi partiami jak Ruch Odbudowy Polski, ZChN, AWS, AWSPrawica, LPR (z których odchodził po nieskutecznych startach w wyborach do parlamentu) oraz PiS i aktualnie Solidarna Polska, z ramienia których był posłem (w latach 2005-2009) oraz europosłem (w latach 2009-2014).

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Zobacz również

bh