kurski
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2015

Kurski na listach PiS? "Jego lizusostwo przekracza granicę"

Prezes Jarosław Kaczyński podczas wakacji tworzy listy PiS. Wielką ochotę na powrót do polityki ma Jacek Kurski, który nieustannie daje temu wyraz.

Obecnie żadna formacja nie wzięła Kurskiego pod swoje skrzydła, więc pozostaje mu jedynie liczyć na łaskę Jarosława Kaczyńskiego, na którą ewidentnie liczy wychwalając prezesa w każdym wystąpieniu. Kurski działał w PiS do 2011 roku, potem został wiceprezesem Solidarnej Polski, z której zrezygnował w 2014 roku. Nie udało mu się zdobyć drugiej kadencji w Parlamencie Europejskim, więc postanowił wybłagać u Kaczyńskiego powrót do polityki w ramach PiS-u. "Rz" dowiedziała się, że Kurski może liczyć na trzecie miejsce w Gdańsku. - Nie sądzę, by prezes dał się przebłagać, bo lizusostwo Kurskiego przekracza możliwości Toadiego - powiedział Wiesław Gałązka, ekspert ds. wizerunku dla Wirtualnej Polski. Kurski znany jest z takich wypowiedzi jak wypominanie Tuskowi "dziadka z Wehrmachtu" oraz "ciemnego ludu, który to kupi". Nawet rzeczniczka PiS nazywa go człowiekiem kontrowersyjnym. Ostatnio Kurski naraził się internautom po tym jak nawiązał do "Dziadów" Mickiewicza i przyrównał prezydenta Dudę do liczby czterdzieści cztery, bowiem minęło 1944 dni od śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News