Kuriozum! TVP chce ścigać internautów za nabijanie się z "pasków grozy"

Kuriozum! TVP chce ścigać internautów za nabijanie się z "pasków grozy" Źródło:

TVP wysławiło się wśród swoich widzów tzw. "paskami grozy". Były to paski informacyjne, które ktoś za nie odpowiedzialny pisał w niesamowity sposób. Momentalnie stały się one hitem internetu - teraz jednak, żarty na ich temat mogą spotkać się... z surową karą!

Telewizja Polska ściga internautów za nabijanie się z informacyjnych "pasków grozy", które pojawiały się w ich serwisach. W internecie powstała strona Pasek-tvp.pl, która umożliwia internautom wygenerowanie paska z głównego wydania Wiadomości z własnym tekstem. To właśnie autorzy tej strony mogą zacząć się bać. Generator pasków zyskał ogromną popularność. Nic dziwnego, nie ma w Polsce osoby, która nie zwróciłaby uwagi na pisemne treści, jakie pojawiają się w TVP i która nie zaśmiałaby się chociaż z jednej z nich.

TVP rozliczy internautów z ich żartów

Telewizja Jacka Kurskiego postanowiła działać i chce ukarać osoby odpowiedzialne za stworzenie generatora. Dział prawny TVP analizuje, co zrobić z tym na drodze prawnej wobec wykorzystania znaku Telewizji Polskiej oraz wizerunku pracowników. Na stronie z generatorem można było wybrać tło z jednym z czterech prowadzących Wiadomości. Użytkownicy w ten prosty sposób mogli produkować własne memy, które cieszyły się sporą popularnością w serwisach społecznościowych. - Serwis działa jedynie jako rodzaj edytora graficznego i nie ma na celu obrażania żadnej osoby czy instytucji - podkreśla twórca serwisu Patryk Wolak, który najwyraźniej przestraszył się odpowiedzialności. Myślicie, że tym razem naprawdę się doigrał? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Odechciewa się żyć w Polsce. Na KAŻDĄ katolicką parę przypada 215 tys. złotych
  2. Lekkoatletyka. Puchar Świata. Ewa Swoboda: Nie mam już siły, chyba. Mam dosyć
  3. Szokujące odkrycie! Niemal wszyscy karmimy tym psy, a to je ZABIJA
  4. Pielęgnacja twarzy po trądziku. Praktyczne porady
  5. CO TAM SIĘ DZIEJE?! Potężna burza uderzyła w stadion finału, cała łączność zerwana
Źródło: wiadomosci.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News